Sayfa 402/580 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 4633 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Şirket hisse değeri 4 aydan fazladır istikrarlı düşen ama diğer yandan şirket yatırımları ile büyüme potansiyeli oldukça yüksek........

Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir....!!!!

2. Son 3 aydır hem seçim ayağına hemde deprem nedeniyle borsa genelinde bir düşüşü gördük. Ama seçim e az kaldı. Bu süreç te hisse bazinda çok düşen de oldu, az düşen de oldu. Bu hisse bana fazla düşmüş gibi geliyor. F/k çarpanları ve pd/dd orani hissenin baya ucuz olduğunu gösteriyor. Ayrica devam eden projeleri, yapilacak olan projeleri düşününce şirketin işlerinin iyi olduğu söylenebilir. Ayrica dün açıklanan Antalya/Kemer deki Clup med tatil köyü Oteli alımı(667 milyon lira) da guzel bir gelişme bence. Bu Otelden de gelecek gelir de ayrica onumuzdeki bilançonun gelirlerinde artışlar yapacaktır. Bu fiyata 300 dönümlük turistik deniz kıyısı yeri Antalya merkezde bulacağınızı hiç sanmıyorum. Şahsen bu otelin arsasi ile birlikte toplam değerinin şuan bile tahmini 2,5-3 milyar lira arasinda olduğunu düşünüyorum. Otelin alım değerine bakilinca çok ucuza aldıklarını düşünüyorum bende. Yıl sonunda hissenin iyi bir yerde olacağını düşünüyorum şahsen. Birde bedelsiz gelecek şimdi Sanırım. Bedelsiz de jubile gibi oldu. Açıkçası görünüm baya baya güzel. Şu düşüş hareketini artık bitirmesi gerektiğini düşünüyorum, Umarim bu seviyeler dip çalışmasıdır. Yeni bilanço da gelmek üzere zaten. Bilanço ile yükseliş başlayabilir belkide belli olmaz.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır.

ortağımız mehmet bu kadar yalnız bırakmayın ya birşeyler yazın moraliniz bozuk biliyorum ama yatırımcılarının %80 ninin kendini buna hazırladığını biliyorum su akar yolunu bulur önümüzdeki sene bıstin en büyük gyo olurmuyuz ne dersiniz...
    nasip....

4. boyle giderse secime kadar 8leri bile gosterebilirler. toparlamasi zor olacak gibi duruyor.

5. An itibariyle geçen yıl bölümdüğü fiyat olan 11,08 TL nin altında tutularak bir yıllık enflasyona göre %50 konut fiyat artışına göre %57 zarar etmiş durumda uzun vade yatırımcı..!!!

Elimizde sadece gecen yıl aldığımız bedelsiz kaldı, emeği geçen göz yuman seyirci kalan kim varsa Allah belasını versin, rahat ölüm nasip etmesin, geride bıraktığı ne varsa kül olup savrulsun kimseye yar olmasın..!!!

Seçim sonucu belli oldukça kuduran yerli ve yabancı hain gavurlar da kudurup kudurup gebersin inşallah..!!!

Son anket sonuçları..!!!

Reis %53

Geri kalan çapulcular %47

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Son düzenleme : 11.Muratblsk; 02-05-2023 saat: 18:23.

6. Dilini yukmuş yine şer.ref.siz.ler..!!!!

Bilançoyu da göderin de tam olsun hırsız kah.pe.ler..!!!
    Son düzenleme : 11.Muratblsk; 03-05-2023 saat: 12:36.

çok bunaldıysan eğemen bağışa söyle bir ayet sallasın nasıl olsa siz bu işlerde mahirsiniz..
    nasip....

8. millet secim oncesi dolara kacamasin diye borsada kilitlediler. su anda isler sacma sapan. piyasada 2-3 farkli kur var.

acip dolar grafigine bakayim desen o da hatali su anda. neye gore grafik okuyacaksin neye gore bilanco okuyacaksin?

nebati gecen gun tvde secimden sonra kurdaki farklilik sona erecek diye beyanat veriyor... ise bak cay demle

Sayfa 402/580 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •