Sayfa 113/142 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
Arama sonucu : 1134 madde; 897 - 904 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1. İyi bayramlar şimdiden. Sürekli bir okuyucu olarak bayram sonrası umarım emek verip bekleyenlerin hayallerinin gerçekleşeceği bir dönem başlar.

Alıntı Originally Posted by Levent48 Yazıyı Oku
    İyi bayramlar şimdiden. Sürekli bir okuyucu olarak bayram sonrası umarım emek verip bekleyenlerin hayallerinin gerçekleşeceği bir dönem başlar.

İnşAllah Levent bey kardeşim

bende bütün paydaşlarımın kurban bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim

Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    1 yıldır söyleye söyleye usandım. C zararda asla değil. Paranın değer kaybı konusunda toplum olarak elbette zarardayız.
    Lakin alım satım ve maliyet konusunda c her gün kaymak yiyor.
    Hisseye de en fazla zararı veren herkesin umut bağladığı bu herif oldu. Kademe ile ekmek peşindeler. Müslüman kılıklı şer odakları ve ahvali. Yönetimle didişeeeeeeemezzzzzzsinizzzzzzz. Kilon yetmezzzzzzz.

25 yıldır borsanın içinde olan birisi böyle hezeyanlarla dolu yazı yazmamalı

Gına geldi ,hısse tarıhı diplerinde ,adamın elinde 267 MİLYON LOT olacak

kaymak yıyıyor diyeceksin , hocam iyiki çocuklarımın hocası sen değilsin

kusura bakma , bayram günü böyle bir yazı yazmak ıstemezdim

4. Dayı gecenlerde hesaplamistim bende açıkçası hissede yokum diye yazmamıştım konuya maydanoz olmamak için.

Sayın haymatlas yazınca işi matematige dokeyim demistim.

Matematik yanılmaz ama hesaplarken yanlış hesapladiysam düzeltirsiniz.

Bu adam buraya şu anın parası ile (267m lot) 330 milyon bağladı (ben eskiden hesapladigimda dolar olara 20 cent ti maliyeti şu an bilmiyorum açıkçasi). her gün hissesinin %10 ile tradingten %10 kazansa (ne öyle bir hacim var hissesinin %10 u kadar (ortalama günlük 20 milyon hacim var) ne de öyle %10 Luk trading imkan sunacak bir durum) (yani her gün toplam yatırılan paranın %1 kazanç) dolar karsisinda 1 yılda anca kara geçer. Hayır zaten cengiz avcının lotlarida neredeyse tamamen hareketsiz trading yapmıyor, birde dışarıda olup kendisine hizmet eden lotlarida sayarsak dolar bazında zarara bile girmiş olurlar.
    Son düzenleme : temel analizci; 10-07-2022 saat: 10:09.

5. Eğer hesaplamada hata varsa tekrardan hesapliyabiliriz.

6.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    25 yıldır borsanın içinde olan birisi böyle hezeyanlarla dolu yazı yazmamalı

Gına geldi ,hısse tarıhı diplerinde ,adamın elinde 267 MİLYON LOT olacak

Dayı istediğini yazabilirsin, saygı duyarım.

kaymak yıyıyor diyeceksin , hocam iyiki çocuklarımın hocası sen değilsin

kusura bakma , bayram günü böyle bir yazı yazmak ıstemezdim
    Dayı istediğini yazabilirsin, saygı duyarım.
    Biz kel aynak kuşu gibi kaldık, istesende bizim Gibi hocayı bulamassın, borsayı hocalığa indirgemene güldüm geçtim.
    Bahsi geçen şahıs bu işi hiç bilmiyor öylemi. Şeytana papucu ters giydirdiler görmüyor musun.
    İşlem yapılan aracı kurum sayısı 20 yide geçti.
    Ekranda gördüğünüz lot ları saymayın, dışarıda gizli ellerde bekleyen 200 m lot var, isterse 500 molsun. Gelsin 1 lireye 5sene sonra gitsin 10 lireye sen ben ne kazanacak 0000000 onlar kazanacak yine, bu işin içinde yönetimden birinin parmağında yoksa, bu beğenmediğin hocanın bıyıklarını sökerim.
    Selamlar iyi bayramlar

7. Mevcut hükümetin "resmi seçim tarihi açıklayacağını " bekleyenler için xbank şuan bedava durumdadır. (O gün geldiğinde bir daha asla seçim olmasa dahi)... Eğer ki "resmi tarih açıklanmadan bir yolunu bulurlar seçimi 6-ay - 6 ay erteleyip dururlar" diyen taraftaysanız Borsadan uzaklaşın... Benim tahminim ise; Halkın gözünde meşruluğunu yitirmemek için Hükümet numaradan da olsa resmi bir seçim süreci başlatacaktır, sırf (bakın hiçbir şeyden korktuğumuz, çekindiğimiz yok, her zaman demokrasiden yanayız imajı vermek için) lakin o seçim bir yolu bulunup ertelenecektir. Mevcut Hükümet kazanacağına emin olmadıkça bir daha asla seçim yapılmayacaktır. Ama meşruluğuna zarar gelmemesi, niyetinin ne olduğunu hissettirmemek için o resmi seçim sürecine de mutlaka girecektir. İşte o resmi açıklama yapılmadan 1-2 hafta öncesinden başlayan bir yükseliş göreceğiz Borsalarda. Açıklama ile birlikte Yeşil barların uzunluğu artarak devam edecek. İşte geldik asıl ve en büyük meseleye, peki biz malı nerede satacağız? Onlar bir bahane üretip seçimi ertelemeden ve iptal kararı almadan önce o Trenden vaktinde inebilmek asıl becerimiz olacak

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu Seneryo tamamen benim şahsi düşüncem ve fikrimdir. Bu 1 yıllık süreçte tüm oyun planım bu Tez'e göre olacaktır

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 113/142 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •