Sayfa 9/163 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

Bu kagidi tarihinde 80 sentin altinda alan yok (1 gun kurdan 70 sente degdi).
    95 sentten piyasadaki mallarin %40'inin gelmesi acayip birsey.
    Bu ulke bitmis.

2. Son gun en az 300-400 milyon lot alirlar arka kapida sıkı pazarlikla.

Neden şaşırıyoruz bukadar lotun verilmesine.
    Bende verdim isc ondan daha uygun fiyatta diye.
    Şu ortamda garantide olan şanslı son gün verip birçok hisseyi ucuzdan alma şansı var.gonullu çağrı bittikten sonra BBVA borsadan alım yapmaz ise garant bankası burda dururmu bunu tahmin etmek zor.
    Şartlar normal olsa bir ümit olabilirdi ama borsa bu ne olacağını kestirmek zor.
    Yt.tv.degildir
    Sağlıklar

4. Arkadaşlar,Benim düşüncem,Fed faiz artırımının bize etkileri son 4 seansdan beri bist de sert geri çekilme devam ederse,Garan,da BBVA nın fiyat teklfi 18 mayıs saat:17:00 da bitiyor...Bu saat den sonra endeksds eksideyse:düşeceğine inanıyorum.Zira Akbnk ile aralarında genelde 4 ile 5 tl fark olurdu.Akbnk an itibarıyla kabaca 8 tl...ayın 18 inden sonra aradaki fark korunursa 13 hatta 12 seviyelerini görebileceğini düşünüyorum..sadece beyin jimnastiği yaptım...İyi akşamlar,selamlar.

Sasirmamin nedenini soyledi ya.

Bu kur fiyatlarindan bu hissenin tarihinde maliyetlenen yok. Bu kadar mal nasil geliyor tarihi dibinin %20 ustunden anlamak mumkun degil.

Serseri lotlar dediler... E kardesim bu kagitlarin hic yatirimcisi yok mu. Piyasadaki malin yarisi serseri lotlar olur mu.

6. Salı günü belli olur T2 den dolayı fiyat düşerse

son gün çagrıya verip tekrar borsadan alım yapılabilir

Taşınan Açıklar da dünkü düşüşte pozisyonlar karlı kapatıldığından fazla açık taşınmamış, yine de THYAO GARAN İSCTR YKBNK taşınmış,

BBVA hayvanca beleşe mal topladı, endeksten çıkabilir.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Sayfa 9/163 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •