Sayfa 88/1000 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Becerikliysen, para kazanabiliyorsan yuzbinde 1 cok önemli değil. Para kazanamadiktan sonra 0 komisyon olsa neye yarar. Eskiden hisse islemlerinde aynı fiyat 0 komisyon farkli fiyat onbinde 1 calışırdı büyük oyuncular. Kurumları işlem hacminde üstte gösterirlerdi

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Dün kripto para ile ilgili yorumlar vardı. Bir siteye girdim ne durumdalar diye. Bir yorum okudum 600 bine ev satıp kripto para almış 15 bin vs yada daha az bir para kaldı intihar edeceğini söylemiş. Bugün de haberlerde okuyunca içim cız etti. Adam gerçekten intihar etmiş.
    o kadar parayla coin alirken intihar etmisti aslinda farkinda degilmis..Allah rahmet etsin ne diyelim..

3. onbinde 1.6 ödüyoruz yüksek gibi ama alışkanlık birde endeks değeri yüksek komisyonu çok çıkıyor. gün içi 10 kere poz değiştirmen lazım yoksa hareketleri kaçırıyorsun . mesela hisse vadelilerin komisyonu bayağı düşüğe geliyor değerleri az olduğundan . aracılarla konuştum eborekır yok matriks yok alışkanlık biraz
    yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    saatlikler sat verdi zaten dostum.... ben de 2826 dan kısaya geçtim.... bugün kırdıkları desteğe tepki yaptılar sadece... dün gece söylediğimi neredeyse birebir yaptılar.... artık buradan daha aşağıları olmalı..... birde vadelideki fiyat hareketleri ile spottaki hareketi saklıyor gibiler.... spot sabah ki zirvesini geçemedi ve 15 puan aşağıdan kapattı... vadeli her zaman ki gibi kafasına göre takılıyor
    sabahtan aksama kadar 5dk grafiklerse ust banda toslayip toslayip geri geldiler alcalan tepeler seklinde son anlarda zorttt yukari aldilar şerrolar..senin short actigin yerde ben long kapadim simdi bu hareket köpük mü diyorsun hocam..yakinvade grafik olmadigi icin onumde acaba haziran vade mi beni tirmalattirdi bugun..abartip 2840 bile denerler diye dusundum hatta bir ara..

5.  Alıntı Originally Posted by beta_ Yazıyı Oku
    Becerikliysen, para kazanabiliyorsan yuzbinde 1 cok önemli değil. Para kazanamadiktan sonra 0 komisyon olsa neye yarar. Eskiden hisse islemlerinde aynı fiyat 0 komisyon farkli fiyat onbinde 1 calışırdı büyük oyuncular. Kurumları işlem hacminde üstte gösterirlerdi
    Bu arkadaşların günlük işlem hacmi fazla, o yüzden komisyon oranı ve emir iletim hızı önemli çünkü günde 10 15 tur şort long dönmeleri gerekiyor. anlayacağın çok kısacılar yada robotları olmalı, makina şakır şakır çalışıyo
    Bizim gibi ky için en mantıklı olanı, komisyon oranı en yüksek olanı.
    Kulakları çınlasın seçbul abi üüüle derdi, az iş çok kazanç
    Zırt pırt poz. değiştirdiğin an ütülürsün. Senede 6 işleme düşürmeye çalışıyorum ben

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by beta_ Yazıyı Oku
    Çok ödüyorsunuz yinede. Viobda Gunluk 10 milyon islem yapan yuzbinde 8 ile calismali. BearBull sektör calisani bende sektör calisaniyim. Daha uygun komisyon isteyin kurumunuzdan
    baktım döküme, işlem hacim iskontosu ile onbinde 4 e geliyor..(vob eur/usd)
    bakış açımdan, (az işlem trendde otur)
    10% stopaj kesiyor, yıllık 30-35% vade farkı var. alsat 1 kusur kuruş.
    scalpingciler dışında, aylık kabaca -3% eksi yazarken, onbinde/binde 1-3-5 anlamsız geliyor..
    Memento mori

7. Dow 300 puan bastı bizimki tınlamıyor...
    Çünkü tekrar yukarı alacağını biliyor.
    Fışkırtma da yok haftasonu olumsuz bir haber gelmezse bono gibi pazartesi olumlu başlarız bence tabiiii.

8. gece gece 2840 mi deneyecek nedir bu arızalı

Sayfa 88/1000 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •