Sayfa 520/993 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Vergi memurları denetlenmiyor mu Reha abi ben anlamam bu işlerden vergi verenler mi denetleniyor?
    Yerine göre defterdarlık hesapları incelenir, memur denetimi olabilir, büyük işletmelerin mali hesaplarına bakılabilir, bazende belli bir konuda izleme yapılır v.s.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) konut kredilerine ilişkin yeni karar aldı. Karara göre, 1. ve 2. el konutlar için konut kredilerinde kredi değer oranı farklılaştı. Degeri 10 milyon TL üzeri olan konutlar için kredi imkanı olmayacak. 2 ile 5 milyon TL arası konutlarda ise yüzde 70 kredi kullanılacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Marmaris'teki yangınla ilgili bir kişinin gözaltına alındığını ve suçunu itiraf ettiğini söyledi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bi tane bakan yardımcımız var sayıştay üyeliğine aday olmuş. Takip edelim bakalım seçilir mi seçilirse başka yere atanır mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. prens selman'ın basına verdiği erdoğan fotoğrafı >

https://eksisozluk.com/entry/139114248

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) konut kredilerine ilişkin yeni karar aldı. Karara göre, 1. ve 2. el konutlar için konut kredilerinde kredi değer oranı farklılaştı. Degeri 10 milyon TL üzeri olan konutlar için kredi imkanı olmayacak. 2 ile 5 milyon TL arası konutlarda ise yüzde 70 kredi kullanılacak.
    Yetmez ama evet.

Bakan Nebati: Temmuz ayında yapılacak artış Haziran enflasyon oranlarının açıklanmasıyla kesinleşecek olup, yaklaşık yüzde 40 oranında artış öngörmekteyiz

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Nebati: Temmuz ayında yapılacak artış Haziran enflasyon oranlarının açıklanmasıyla kesinleşecek olup, yaklaşık yüzde 40 oranında artış öngörmekteyiz
    Yapmayın bunu şimdi söylemeyin zaten her gün düzenli zamlardan bayıldık,taaaaaa bir ay sonra gelecek zammı şimdi söylediğinizde ne ürün varsa x2 zam geliyor....

Sayfa 520/993 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •