Sayfa 467/993 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Egedük,bu sorunu kaskoda 0 sıkıntı ile halledebilir ama kasko sahibi açısından,benzin istasyonu sahibi dava ve kötü şöhret ile uğraşmaktansa konuyu kısa yoldan çözmeyi tercih etmiş.
    0 sıkıntı için benzin istasyonunun araç tamirdeyken sana bir de kiralık araç tahsisiyle olur..

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    0 sıkıntı için benzin istasyonunun araç tamirdeyken sana bir de kiralık araç tahsisiyle olur..
    Standartları yükseltmeyelim lütfen,bizzz asgari ücrete zam gelmeden 400 lt benzin alırken,zam geldikten sonra 150 lt yi alkışlayan bir toplumuz,istasyon sahibi abi ne derse o...

Şaka bir yana,eğer ciddi bir arıza olursa kasko onuda karşılıyor(ikame araç 24 saatten uzun tamir süresi) hukuki boyutunu onlar arasında halletsin bi zahmet...

3. 2-3 haftada bir Marmaray kullanmak zorunda kalıyorum .

Her zaman bir arızadan dolayı balık istifi oluyor . Uzun süre bekleme vs

Acaba fazla elektrik gitmesin diye arızalı mı diyorlar diye düşünmüyor değilim

Kaskonun yanlış yakıttan dolayı oluşan hasarı karşıladığını ben bilmiyorum veya zannetmiyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Ben fuelsave benzib diyorum yeşil tabanca deliğe girmedikce ödemeye gitmiyorum. Tek benzin diyince de bazen vpower 3 5 kurus pahalısını döşedikleri de oluyor çünkü
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu motorin veya benzini pompacının karıştırması sakat iş, benzin koy kardeşim dedikten sonra pos çekmeye giderim, valla gazyağı koysa farkına varmam, demekki tabancaya bakmak lâzım.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kaskonun yanlış yakıttan dolayı oluşan hasarı karşıladığını ben bilmiyorum veya zannetmiyorum.
    Benim kaskoda 1000tl çoğununda okadardır anca söktak işciliğe yeter bugünlerde

Yanlış Akaryakıt Dolumu Teminatı Yıllık Azami 1.000,00 TL

YANLIŞ AKARYAKIT DOLUMU KLOZU Sigortalı aracın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, pompacının yakıt ikmali sırasında kasıtlı veya kusurlu olarak yanlış yakıt vermesi sonucu sigortalı aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar olay başına ve yıllık 1.000 TL ile teminat altına alınmıştır. Sigortalının bu tazminata hak kazanabilmesi için hatalı doluma ilişkin akaryakıt faturasının, akaryakıt istasyonunun olayla ilgili beyanının ve ilgili aracın yetkili oto servislerinin ve uzmanlarının yanlış dolumu tespit eden raporlarının sigortacıya ibraz edilmesi gerekmektedir. Hileli akaryakıt nedeniyle meydana gelen zararlar ise teminat dışıdır.

Madem konu kaskodan açıldı ; uygun fiyatlı bir kasko firması tavsiyeniz var mı?tşk

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Madem konu kaskodan açıldı ; uygun fiyatlı bir kasko firması tavsiyeniz var mı?tşk
    ben en uygun mapfre'den alabildim. eski müşterisi olduğumdan da olabilir.

Sayfa 467/993 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •