Sayfa 344/993 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. 15.90 dan beri ha düşer ha düşer diyerekten günlük nkolay da TL faizi alarak bekledim. 20 günde bu yüzden 120 bin TL'den fazla zarar ettim. Bu seviyelerden acaba artık kkm ye girsem Eylül de ne olur sizce kur fikirlerinizi bekliyorum elbette yatırım tavsiyesi değildir benim için.

2. kkm opsiyon, çıksa sorun değil.. düşerse cepte kalır..
    hızlı 22-24 gelirse az 25% yazarım..
    dth ya çökerlerse kkm yi pas geçebilirler. yada ikisini de mikerler.. şans.
    Memento mori

Alıntı Originally Posted by romwar Yazıyı Oku
    15.90 dan beri ha düşer ha düşer diyerekten günlük nkolay da TL faizi alarak bekledim. 20 günde bu yüzden 120 bin TL'den fazla zarar ettim. Bu seviyelerden acaba artık kkm ye girsem Eylül de ne olur sizce kur fikirlerinizi bekliyorum elbette yatırım tavsiyesi değildir benim için.
    Benim hanım 11 den beri dolar eurbond fonu altın ve kkm yaptı..Ev hanımı cebindeki parayı dövize endexliyorsa sizin gibi büyük para çevirende ürün çeşitlemesi yapması gerekiyordu...Emekli babam bile kkm işine 13.x den girdi...

Alıntı Originally Posted by romwar Yazıyı Oku
    15.90 dan beri ha düşer ha düşer diyerekten günlük nkolay da TL faizi alarak bekledim. 20 günde bu yüzden 120 bin TL'den fazla zarar ettim. Bu seviyelerden acaba artık kkm ye girsem Eylül de ne olur sizce kur fikirlerinizi bekliyorum elbette yatırım tavsiyesi değildir benim için.
    Orjinalı varken.!!
    Çakmasına para yatıran doğrumu iş yapıyor.???
    Biraz kendi kendini sorgula.!!!
    Benjamin yakında karaborsa.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Kısa zamanda çok yükseldi teknik olarak biraz düzeltme gelmesi gerekmez mi acaba? Yani yataya bağlarsa yine zarar yazacağım. Aralık ayında da ucundan kıyısından çarpılmış biri olaraktan temkinli yaklaşıyorum ancak yaklaştıkça da her gün kur bakmaktan kafam rahat değil işimi yapamaz oldum.

6.  Alıntı Originally Posted by romwar Yazıyı Oku
    her gün kur bakmaktan kafam rahat değil işimi yapamaz oldum.
    kaldıraç mı var da her gün takip ?
    Memento mori

7. Reyiz Takafiye yi Milliye kelimesini boşuna kullanmadı.

8. %5 ile ufak çaplı evet. Esas takibin nedeni kkm ye girip girmeme stresi
     Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    kaldıraç mı var da her gün takip ?

Sayfa 344/993 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •