Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 159 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Seçilmiş Yüksek Olasılık (SYO)

1. haftalıktır
    mavi dikey çizgilere biraz dikkat

2. yukarıda 1 grafiği çizmemiştir yetersiz veri artık ne kadar veri kullanıyorsa
    mesela ikinci grafik usdtry de hata verir çizmez bunu daha geniş bir zamanda dilim döndüğünce anlatacağım

3. pist100 haftalık

4. Yukarıda grafiğini verdiğim OZGYO için bir yorumunuz olacak mı sn.pazartesi ?
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. hayır grafiklerin kullanılmasını anlatmaya çalıştım 38 39 40 nolu grafikler bunun haricinde günlük e bakmak yatırım tavsiyesine girer günlükler günlüğü gösterir haftalık günlüğü yer hepsini ise aylık kapsar yıllık bakılması veri olmadığı için zordur indikatörlerle oynamak gerekir

6. Zorlandığınız grafik varsa söyleyin dediniz, biz de söyledik. Yatırım tavsiyesi falan istemiyoruz.Yatıracağımızı yatırmışız zaten
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. kanun açık ve net yönlendirmede bulunulamaz herkes için geçerli
    peki neden böyle bir başlık ve paylaşımlar
    hisse net de 10 yıldır yazarım çok cezalar aldım hatta en son müebbetti sanırım
    bende oturdum karar verdim haftalık ve aylık grafikleri paylaşmamda sakınca yok
    ben daha çok şöyle sorular bekliyorum mesela en son bedelsiz veren hisse 1 ay öncesine kadarkı indikatörler ne durumdaymış
    fiyat grafiği çizer eğer indikatör bunu yakalayamazsa veya tuzağa düşerse burda bir şeyler yanlış gidiyor demektir.

Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •