Sayfa 23/24 İlkİlk ... 1321222324 SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 177 - 184 arası.

Konu: SEGYO Şeker GYO

1.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    ------------------------------------------------------------------------------------------

yeni halka açılan Vera Konsept Gyo'nun internet sitesinde planlanan projeler de gördüm!

PROJELER
    Ankara Gölbaşı 5 Yıldızlı Otel Projesi

- Yaklaşık 20.000 m2 inşaat alanından oluşmaktadır.

- Projelendirme Aşamasındadır.
    Doğru bir bilgi orada yaklaşık 8 dönümlük bir arsası var ve 151.2 milyon tl değerlemesi var. Segyonun arsası ise daha büyük 18.5 dönüm değerlemesinde ne geçiyor bilmiyorum.

Bu doğa harikası yere Nüfusu sürekli taşıyacak Otel Motel yapmak tabiata cok daha fazla zarar verir, en doğrusu Villalar yapmak tabiatı da korur. İlerde imar planları değişir...!

https://verakonseptgyo.com.tr/files/...eme-raporu.pdf
    2 Milyar Dolar

2.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Doğru bir bilgi orada yaklaşık 8 dönümlük bir arsası var ve 151.2 milyon tl değerlemesi var. Segyonun arsası ise daha büyük 18.5 dönüm değerlemesinde ne geçiyor bilmiyorum.

Bu doğa harikası yere Nüfusu sürekli taşıyacak Otel Motel yapmak tabiata cok daha fazla zarar verir, en doğrusu Villalar yapmak tabiatı da korur. İlerde imar planları değişir...!

https://verakonseptgyo.com.tr/files/...eme-raporu.pdf
    Bilançoda 18.5 dönümlük anakara gölbaşı arsası değeri 17.8 milyon gözükmekte
    2 Milyar Dolar

3. Dün tavan kilit kapatan hisse bugün -4

Madem bu kadar değerli ise neden satılıyor bu kadar?

4. bu şeker küleden kaç ünite daire çıkar ? hesaplaması olan var mı

5. Son faaliyet raporundan ...

Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    bu şeker küleden kaç ünite daire çıkar ? hesaplaması olan var mı

6. Şeker gayrimenkul, diğer hisselerim Tınaztepe Sağlık ve Pınar Süt e destek olabilmesi için satılmıştır.

2.14 maliyet ile 5.50 satış ortalaması ile kısa sürede %150 civarında bir kazanç ile Acemşah hissesi olmayı hak kazanmıştır. Bu açıdan az bir hatıra lot bırakmayı da ihmal etmedik.!

Segyo'nun potansiyeli 12.80 dir dedğim gibi Tnztp ve Pnsut destek için satmak gerekiyordu.

Bol kazançlar dilerim!
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Şeker gayrimenkul, diğer hisselerim Tınaztepe Sağlık ve Pınar Süt e destek olabilmesi için satılmıştır.

2.14 maliyet ile 5.50 satış ortalaması ile kısa sürede %150 civarında bir kazanç ile Acemşah hissesi olmayı hak kazanmıştır. Bu açıdan az bir hatıra lot bırakmayı da ihmal etmedik.!

Segyo'nun potansiyeli 12.80 dir dedğim gibi Tnztp ve Pnsut destek için satmak gerekiyordu.

Bol kazançlar dilerim!
    Sevgili Acemşah,
    Seni 2014 yılından beri takip ediyorum. Söylediğin hisselerden hep irili ufaklı kazanmışımdır. Ancak Segyo ile ilk defa bu denli bir kar elde etmiş oldum. Elde ettiğim kar ile yarın birçok borcumu ödeyeceğim. Gariban dostu Emeklerin için çok teşekkür ederim, değerli bilgilerini bizlerle paylaştığın için sağol var ol ..

8. Ben ACEMi yim . SEGYO larımı sattım , PINARSÜT aldım.
    Pınarsüt geri geri gitti , SEGYO kanatlandı . Avucumuzdaki kuş uçtu , gitti ...
    SEGYO gibi ŞEKERBANK'a ait bir şirketin borsaya gireceğini ben bilmiyordum , ama bilen biliyordur tabi ki .
    Napalım canımız sağolsun , çünkü ben ACEMİyim ...

Sayfa 23/24 İlkİlk ... 1321222324 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •