Sayfa 97/1200 İlkİlk ... 478795969798991071471975971097 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Güzel değerlendirmeler...Umarım her hafta Beklentiler / Özetler (Ne oldu) çalışmalarınızı bekliyoruz...Bu anlamda Temel Analiz desteği verebilirim...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kendi degerlendirmelwrimi yapmayi tercih ediyorum zaten ben temelsiz bi teknige inanmam ... soyle soyleyim temele gore izleme listesi olusturur teknoe gore al sat yapariim orta uzun vade icin ...

tabii temel in bilancofan ibarwt olmadiginida unutmamak laizm

onerinizden oturu twsekkur ederim ...

2.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    HAFTALIK ÖZET :

YAZIC : (ilk yorum fiyati 14.70 ) cuma günü tedirgin olunmamasi gerektiğini söylemiştim cok ustaca bir hareket yaptı ve topladı.... fakat daha oncede dedigim gibi tahta artik cok sıkı izlenmeli kademeler takip edilmeli ....HACİM bu noktada en büyük indikatorumuz olmalı.... ve kafanızda daha once belirledigimiz noktaya gelince 30 50 vs diyenlere bakmadan kar cebe yakisir diyip ayrilmasini bilmeliyiz... bence orta vadeli doyum fiyatina biraz daha var ... fakat bu bir gundede olabilir nir haftadada ... o yuzden kagit sıkı takip edilmeli.. onumuzdeki uc gun demistim 1 i gitti 2 günü kaldı .

TAVHL : ( ilk yorum fiyati 14 .80 ) çok söz söylemeye gerek yok aslında orta vade sindirmesini yaptı yoluna devam ediyor... buralsrdanda bi kisa vade sindirme olabilir 15 e kadar sarkmalarda hicbir sıkıntı olusturmaz fakat elinde olan biri al sat a girmeden kahvesini icsin beklesin derim ... yoksa lot cogaltayim derken lotlardan olunabilir.... sözün özü altin gibi hisse sl bekle rahat uyu cinsinden ....

CLEBİ : (ilk yorum fiyati 23.50 ) daha önceki yorunlarimdada yazdigim gibi tahta cok sığ... acelesi olmayan kenardaki parayi koyup 1 2 ay beklerim derse seviyeler cok uygun... fakat TAVHL ile ASLA kiyaslanmaz... tabii bu sizin yatırım miktarinizada bağlı... TAVHL kesin daha cok kazandirir demiyorum fakat beni rahat uyutuyor CLEBI de koklu bir sirket kesinlikle saglam bir tahta fakat bu derinlikle ben rahat uyuyamiuorum .. fakat dedigim gibi zamani olana teknik olarak cok uygun seviyelerde ve kesinlikle bist in köklü şirketlerinden biri...

TATGD ilk yorum fiyati 7.92 ) cuma günü dikkat cekti tarihi zirvelerine cok yakin fakat temel rasyolari gayet iyi bir hisse... teknik olarakta şık tablolr ciziyor... bence kisa vadeli bi miktar geri cekilmeler oldada orta vadede ciddi kar marji olan bir hisse.... ya buralardan direk yukari surer yada onceki kv hareketini tekrarlsr bir miktar dusuo ordan devam eder ... ams bu bekleyiste yakalamak cok zor olabilir... bir ay para bana laizm degil diyen için çok uygun seviyelerde ve ciddi marj potansiyeli var... tahtada orta olcek miktarlarda derinlik sikintisida yok ....

NOT : ARKADASLAR HERKESIN TARZI FARKLIDIR AMA BEN KENDI ADIMA TAKASLAR VE KADEME IZLEMEYLE DESTEKLEMEDIGIM BIR TEKNIK ANALIZE GUVENEMIYORUM .. BIR HISSEYI ALMADAN ONCE MUHAKKAK EN AZ UC GUN BELLI ARALIKLARLA DERINLIK IZLEYIN .. . TAHTANIN ISLEYISINI HAREKET TARZINI OGRENIN ... MESELA BUNU YAPMAYAN BIRI YAZICI DA CUMA GÜNÜ MALDAN ÇIKMIŞTIR .....

HERKESE IYI HAFTASONLARI BOL KAZANCLAR ...
    az kalsın unutuyorduk ... oneri olmasada babseytigimiz bir hisse daha var ... onuda analim ...

AFYON ... tekrar tekrar soyluyorum isin kurdu olmayanlar bu hisseden uzak dursun heleki bu hafta ....
    onceden alanlar ise ekrana bakmasin takip etmesin izlemesin pozisyonunu bozmasin ...
    cok uyku uyuyorum uykum kacain diyen biri bu hisseyi edinirse derdinden kurtulur .... bu hafta volarite ciddi can yakacak ...
    Özetle olmayan bu hissyi isin kurdu degilae edinmesin ... bi sekilde almis olansa ekranindan kaldirsinfiyatina bile bakmasin ... takip ederse volaritede bogulur ....

gercii burda bazen oyle hisseler soruluyorki afyona haksizlikmi ediyorum diyorum ... fakat durum bu ... bh tahta otekilere benzemez...

bu hafta asansore dikkat

3.  Alıntı Originally Posted by piroglu82 Yazıyı Oku

Selamlar ,
    PRKME bana göre 10 yıllıkta baktım , macd al veriyor ve rsi da yukarı kesti , bir kaç gündür 1-2 puan çaktırmadan ufak ufak alım var ,

Bişeyler oluyor ama dur bakalım , ne çıkacak ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Teknik haberi önceden alır diyorlardı , sanırım burada tuttu

Bugün ki yükselişi % 13 , dikkat çektiği zamandakini yazmıyorum

Alıntı Originally Posted by piroglu82 Yazıyı Oku
    Teknik haberi önceden alır diyorlardı , sanırım burada tuttu

Bugün ki yükselişi % 13 , dikkat çektiği zamandakini yazmıyorum

aynen park iyi oldu.

bugunku kopus gapi belkide aylar boyunca dolmayabilir.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

5.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Güzel değerlendirmeler...Umarım her hafta Beklentiler / Özetler (Ne oldu) çalışmalarınızı bekliyoruz...Bu anlamda Temel Analiz desteği verebilirim...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın metamorfoz100 sende temel analiz yaparsan çok seviniriz

Aksama bi endeks grafigi paylasacam
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

7. ozur dilerim son mesaji silenilirmi yonetim ....

resim atmayi deniyorum ama bir turlu beceremitorum telden

Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    ozur dilerim son mesaji silenilirmi yonetim ....

resim atmayi deniyorum ama bir turlu beceremitorum telden
    Ustad telden atmak bilgidayardakinden daha kolaylasti.

Alttaki resimde fotograf makinesinin yanindaki 2 tepe resmine tiklayip galeriden fotoyu secip resim yukleyebilirsin.

Sayfa 97/1200 İlkİlk ... 478795969798991071471975971097 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •