Sayfa 13/1200 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Elimde şu an.

Petkm
    trkcm
    fmizp
    prkme

zaten uzun portföyüm.

diğer portföydede alctl, mrshl, fener, golts var.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Yazıcıya baktım. 15.55 ve 16.24 üzeri kalıcı olursa yükseliş trendi başlatabilir.
    böyle bir hacimde teknik analizden söz etmek ne kadar dogru olur bilinmez.... 5000 lot ile kac kademe kalkıyor biliyormusunuz ?

Zamanında da bu hisse konusunda teknik tutarsızlık yasamistiniz.... o zamanda alım icin cok erken oldugunu soylemistim .... teknik analizde cok basarilisiniz fakat bu tur hisseler salt teknige pek musait degil....

Ancak bu hissede yakın zamanda bir hareketlenme olacağını ongoruyorum ...

Bu hissemkn tekniginden ziyade holding bunyesindeko hisselerin teknigini takip etmek daha iyi yol gosterici olur aklinizda olsun ...

Sent from my SM-N9000Q using Android mobile app

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Elimde şu an.

Petkm
    trkcm
    fmizp
    prkme

zaten uzun portföyüm.

diğer portföydede alctl, mrshl, fener, golts var.
    Peki küçücük bir soru.
    Daha onceki deneyimlerinden zarar eden ve cok küçük te olsa tum parasini kaybeden sonra tekrar borsaya giris yapan benim icin hisse oneriniz var midir? Orge dediler baktim fiyatlanmis, daha gidebilir ama duzeltme de gelebilir, petkm 3,60 larda gordum gecen ay simdi fiyatladi, LIDFA dediler 5 te idi suan 6,30,
    Ben ise TMPOL deyim 5,80 maliyetli .... maliyetime cok yakin verip degistiresim var kagidi çünki, pahali gibi kagit, ayni zamanda ciddi ortak satislari oldu, 1 ayda 8 lerden 5,50 ye geldi. Bu satisin sonu hayra alamet olmayabilir bedelli kokusu aliyorum o hissede ve tekrar kaybetmekten korkuyorum.
    Simdiden tesekurler, ilgilenseniz de ilgilenmeseniz de

Sent from my LG-D802TR using Android mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by selectra90 Yazıyı Oku
    Coşku başladı. Napalım aceba kaca kadar düşer sizce. Bu dususten faydalanmak istiyorum açıkçası.
    İyi düştü güzelde topladı. Sağolun.

send by selectra
    Esas coşku haftaya, böyle kağıtlarda böyle şeylere şaşırmamak lazım. Kol gibi iş aldı, 2009' dan süregelen trendini büyük oranda yine sürdürecek gibi görünmekte. Buralardan daha düşmez çok, bugün alan aldı belki yarın da fırsat verir sonra bakarız tekrar... Millet döküldüyse çeker yukarı, dökülmediyse az daha basar...

5. sayın sacro golts böyle bişeyler çizebildim ama bilemiyorum ne derece oldu bir kaç yorum getirmeniz mümkün mü acaba?

6. Sayın sacro Aslan'ı sever , sıkışan bir üçgen var , bir çok defa bizi hüsrana uğratsa da insan acaba bu sefer mi demekten kendini alıkoyamıyor,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    böyle bir hacimde teknik analizden söz etmek ne kadar dogru olur bilinmez.... 5000 lot ile kac kademe kalkıyor biliyormusunuz ?

Zamanında da bu hisse konusunda teknik tutarsızlık yasamistiniz.... o zamanda alım icin cok erken oldugunu soylemistim .... teknik analizde cok basarilisiniz fakat bu tur hisseler salt teknige pek musait degil....

Ancak bu hissede yakın zamanda bir hareketlenme olacağını ongoruyorum ...

Bu hissemkn tekniginden ziyade holding bunyesindeko hisselerin teknigini takip etmek daha iyi yol gosterici olur aklinizda olsun ...

Sent from my SM-N9000Q using Android mobile app
    Teknik her zaman çalışır dostum.

Önemli olan doğru yorumlamak.

sığ tahta biliyorum hemde aşırı sığ.

Genel olarak yazdıklarınıza katılıyorum.

Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by civanmert35 Yazıyı Oku
    sayın sacro golts böyle bişeyler çizebildim ama bilemiyorum ne derece oldu bir kaç yorum getirmeniz mümkün mü acaba?

Golts bugün çok güzel kapattı.

Çoğu kişiyide döktüğünü düşünüyorum bu son 74.50 düşüşünde.

80 üzeri ilk hedef bana göre 82.60 oralara gelirse 80 leri destek yaptığını görmek isterim.

düşe kalka 96 lara gitmesi gereken bir hisse ama bir türlü olamadı kötü bilanço geldi. Bir iki tane kötü haber yolladılar. çoğu kişiyi döktü zaten hisse bence artık yürümeli.

Alıntı Originally Posted by piroglu82 Yazıyı Oku
    Sayın sacro Aslan'ı sever , sıkışan bir üçgen var , bir çok defa bizi hüsrana uğratsa da insan acaba bu sefer mi demekten kendini alıkoyamıyor,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu aslan gidecek bu sefer.

Pek yazmak istemiyorum ama eteğimdeki taşları döktüreceksiniz bana sonunda. :D

Karizmamı çizdiren iki kağıttan biridir aslan diğeride fener :D :D :D

Ama aslan artık oldu diyebilirim. Bakalım hayırlısı :D
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8. Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

Forum yönetimi tarafından düzenlenen ankete katılmak için;

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=582

Sayfa 13/1200 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •