Sayfa 575/1200 İlkİlk ... 754755255655735745755765775856256751075 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1. topikin acilmasina sewindim telefonu her elime aldigimda acaba sacro bey yeni paylasimlar yapmis mi diye bakiyodum.Herkese bol kazanclar

2. Böyle güzel insanların olduğu topiğin kapanması üzücü olurdu tekrar açılmasına çok sevindim.

3.  Alıntı Originally Posted by ADAHAN Yazıyı Oku
    Böyle güzel insanların olduğu topiğin kapanması üzücü olurdu tekrar açılmasına çok sevindim.

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,657
     Alıntı Originally Posted by ab270392 Yazıyı Oku
    Sayın Sacrosanct elimde Ecilc var bugün tavan yaptı satayım mı daha fazla gitme ihtimali var mı yarın öbür gün ya da satsam önereceğiniz bir hisse var mı teşekkürler şimdiden
    Böyle tuzak dolu sorular sormayınız,

cevap verse, SPK önünde suçlu duruma düşer.

kendi kararınızı kendiniz veriniz. okuduklarınızı değerlendiriniz.

alım satım kararını kendiniz veriniz, ya da işlem yaptığınız aracı kuruma sorunuz....
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5. Bu topiksiz borsa çölde susuz kalmak gibi...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. [QUOTE=Sacrosanct;564014]Hayırlı kandiller arkadaşlar.

Bir yanlış anlaşılma oldu giderdik çok şükür.

Konu kapanmıştır.

Hocam böyle şakalar yapma lütfen bize çok sevindim kendi adıma tekrardan geri gelmen

Resmen alışmışız 2 senedir, kilitli olmasına rağmen sayfayı yarım saatte bir yenile yaptım dün akşam.. Doğru kararı vermişsin Sacro üstad 👍 Tekrar hoşgeldin ve hoşgeldiniz sayın forumdaşlar 😊😊😊

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

8. Arkadaslar sacro hoca zaten beğendiği hisseleri yazıyor.ayrica şuradan mı alınır buraya mı satayım gibi saçma sorular sormayin. Bu kararı kendiniz verin. Çünkü hem kendisi hem biz formdaslar zor durumda kaliyoruz. Lütfen bunlara dikkat edelim . Saygılarımla

Sayfa 575/1200 İlkİlk ... 754755255655735745755765775856256751075 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •