Sayfa 723/1200 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    sacro hocam sinpaş haftalık uzun bır süreden sonra haftalık 74 uzerı ilk kapanısı..ve hacmlı sekılde kırmıs ne dersın...birde son bölmede fincan kulp diyebilirmiyiz

[IMG][/IMG]
    uzun vade gidecek buda.

alıp yatmak lazım bu hacimler boş değil.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    üstad golts ı da graf atsan şenlensek yetti gari diom
    golts inda geldi zamanı

taş toprak gidecek.

grafiğe gerek yok.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    hade be nası kaçtı gözünden tühhh sen tahtada değilmisin ben ele sandıydım ya nese
    Tahtadayim ama hemso, tahta yapicisi degiliz.Elimdekilerin 2. bilanco aciklnsin tatil moduna girecegim.Yegen dedi amca sen tatile cikmiyonmu? Para yohhhh dedim

4. SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Logo ........
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

6.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Tahtadayim ama hemso, tahta yapicisi degiliz.Elimdekilerin 2. bilanco aciklnsin tatil moduna girecegim.Yegen dedi amca sen tatile cikmiyonmu? Para yohhhh dedim
    len hemşo bana dümen çekme yaş 48 biz o yollardan geçeli çoh oldu net yaz dümensizzzzz
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

7. Uzun vade aselsan bu hisse savunma sanayisinde çok işler yapacak ve desteklenecek milli bir hisse uzun vadede tek geçerimmmm

8. Bu hafta ve önümüzdeki hafta bilanço hareketi yaşanır. Çok şişmiş kağıtlar beğenilmeyen bilançoları ile nasıl yukarı çıktıysa daha sert geri dönebilir. Bazı kağıtlarda gelen güzel bilanço ile sert yukarı yapabilir. Önemli olan bilançosu begenilecek kağıtları bulmak.zaman artık onların zamanı. Bizde begendigimiz bilançoları yazıp birbirimizi bilgilendirebilirsek çok iyi olur kanısındayım. Herkese iyi şanslar diliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 723/1200 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •