Sayfa 644/814 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 6510 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Sattığın yerden dün ve bugün giriş yapmışım, epey bir bekleme yaptı. Ekurisi Kmpur’a da dün giriş yaptım. Bunlar birbirini takip yapar. Hayırlısı olsun bakalım.
    Olsun valla

2.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    ben en son 62 lerde sattım daha da giriş yapmadım

59-60'a gelse bana yeter, 50 lot üstüne tamamım Başka türlü çekilmiyor, pta açılana işleyene kadar da böyle gidere hazırladım kendimi

3.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    59-60'a gelse bana yeter, 50 lot üstüne tamamım Başka türlü çekilmiyor, pta açılana işleyene kadar da böyle gidere hazırladım kendimi
    alım fırsatı verecek gibi duriyaaaaaaaah

4. Enerji ve bir kaç hiseyle toparladık. Yoksa patron bizi eriticek eflasyona

5. koşuun düşiyaaaaaaaaaaaah şaşa düşiyaaaaaaaaaaah

6. Bu kadar dev yatırımları planlayan firma patronunun saçma sapan açıklamaları ve KY nin üç kuruşunu çarpmak için attığı binbir takla nedeniyle, ben SASA tarafından açıklanan yatırımların ciddi olduğunu düşünmüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    alım fırsatı verecek gibi duriyaaaaaaaah
    Sasa toplama yılı... 500 tekrar oldu ama pta açılmadan temelinde pek bir şey yok uçması kaçması için... Tabii bu benim fikrim. Hayırlısı olsun, 1600 lotu 1650 alsak kâfi

8.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Bu kadar dev yatırımları planlayan firma patronunun saçma sapan açıklamaları ve KY nin üç kuruşunu çarpmak için attığı binbir takla nedeniyle, ben SASA tarafından açıklanan yatırımların ciddi olduğunu düşünmüyorum.
    Devlet Baba desteği var. Hayali işler yapması sıfır ihtimal. Genel kurula gidip görenler de var her sene. Ptanın açılması gecikti, açılana kadar da sıkıntı var sadece.

Sayfa 644/814 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •