Sayfa 699/817 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 6533 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. patron şirketi suriylelielrim sattı acaba

2. Sahibi ülkenin sayılı zenginlerinden olan adamın şirketine bakın. Zengin olduğun kadar azıcık da prestijin ve itibarın olsun. Öyle zenginliğin içine.......

Bu fiyatı artık neredeyse çöp oldu. Buraya kadar düşmüşken 20 liraya düşsün de (başta Türkiye'nin zengini) büyük oyuncular da tutuşsun artık.

3. İsrail tarafından, gazze'nin kuzeyinin 24 saat içinde siviller tarafından boşaltılması konusundaki duyuru sıkıntılı...
    Büyük bir kara harekatı mı olacak acaba ? olursa başka ülkeler de bu duruma katılırsa durum vahim olur...
    Her iki taraf bir an önce aklı selim davransa da şu kriz bitse, daha fazla insanlar ölmese çok iyi olacak...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Sahibi ülkenin sayılı zenginlerinden olan adamın şirketine bakın. Zengin olduğun kadar azıcık da prestijin ve itibarın olsun. Öyle zenginliğin içine.......

Bu fiyatı artık neredeyse çöp oldu. Buraya kadar düşmüşken 20 liraya düşsün de (başta Türkiye'nin zengini) büyük oyuncular da tutuşsun artık.
    neresi çöp oldu...

bist 30 da hisse pandemiden bu yana en çok giden hisse konumunda...

50 kat çıkmış hisse açık ara birinci...

ne olduda ne yaptıda finansal başarı olarak 50 kat gitti...

zarar eden firma var karşımızda biri bana açıklasın bakalım...

sen fiyat çöp oldu diyorsun...

zenginlik , asaleti ve vizyonu sonradan insana yüklemez...

neysen osundur...sasanın patronundada bu gözüktü...

durmadan halka açıklığı artan firma uzun vadede tehlikelidir...

çok yazarımda neyse boşver...

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    neresi çöp oldu...

bist 30 da hisse pandemiden bu yana en çok giden hisse konumunda...

50 kat çıkmış hisse açık ara birinci...

ne olduda ne yaptıda finansal başarı olarak 50 kat gitti...

zarar eden firma var karşımızda biri bana açıklasın bakalım...

sen fiyat çöp oldu diyorsun...

zenginlik , asaleti ve vizyonu sonradan insana yüklemez...

neysen osundur...sasanın patronundada bu gözüktü...

durmadan halka açıklığı artan firma uzun vadede tehlikelidir...

çok yazarımda neyse boşver...

Rica etsem aynı tabloyu bir de 14 Kasım 2022'den bugüne koyar mısın? Gerçekten merak ettim....

6. 200 bin avro bugünün parası 6 milyar demek
    2026 marta kadar bunu 3 ayda bir ödeyecek adamlar dolaylı olarak şirkete ortak oluyor bunun Onu ne geçebilmek için kendine tahvil ifac edecek 500 bin avro oda 15 mil eder ortalama sasanın sermayesi kayıtlı sermayesi 30 mil çıkarılır eskisi gibi bedelsiz yaparmı onu bilemem hisse tahsisli leer ile sermayeyi artırmış olacak

Bize ters olan şu hisse halka arz oldukça piyasa değeri düşmeyecek karı güçlü gelecek ama hissede ki dolaşımda artacağından fiyat yine ucuz kalmayacak bunu bile bile alan kendimi ....
    Gelelim neyapacagima hisse 2025 kadar artık al sat yapmadan risce girmeden bekleyeceğim daha önceki iki denememde 1000 lot eksildi aynı hataya düşmeyeceğim bir .
    2.2025 te veya 2026 da ortaklık açıklayabilir
    3. 2026 martta borç biter fabrikalar biter şirket rahatlar bedelsiz vermese de temettü veriri yoluna bakar ...ytdegil allaha emanet olun

7. Negatif dalga nötr oldu sonra pozitif olur
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Geçen sene kasım ayında sasa Enka paritesi yapmıştım ve yazmıştım . Enka 24, Sasa eski para ile 160 lira falandı, Sasa bölündü, normalde yerinde dursa 80 olmalı. Yani 1 yılda sasa 80 yerine 40 olmak için mücadele veriyor. Enka 39 görmüş, Şuan 32 lirada. Neden Enka yazdım, çünkü ülkemin en eski borsa şirketi. Bu parite değerleri devam ediyor. Yani ben bugün dahi sasadan Enka’ya geçerim. 1 yılın hatırına yeri bir parite veriyorum. 3-5 ay sonra bakarız .

Sasa 43, ereğli 42. Bakalım 3-5 ay sonra ne olacak.

Sayfa 699/817 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •