Sayfa 781/812 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791 ... SonSon
Arama sonucu : 6496 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. 146 milyon lot hacim var , 3 kat fazla hacim yapmis bugun , patronun hem pay alim kapi var hemde tahsisli satis kapi var yinede

yaptigi yukselis % 6 ile sinirli kaldi , her 2 gelen son derece olumlu kap haberi sabah 9 gelmis ama grafige baktigimizda ogleden sonra

3 e kadar hisse oldugu yerde saymis kipirdamamis, sonrada kapanisa son 15 dakika kala yuzde 2 dusmus , yani yarinda aynen devam

diyor grafik, tahtaci bu isin piri , ne yapacagini cok iyi biliyor , saat 3 e kadar tahtaci yapacagini yapti , dua edelim tahtaci doymus

olsun 1 ayda 33 e kadar indirdi 54 liralardan,umarim gerekeni toplamistirda bu onemli destekden bu 2 pozitif guclu kap haberi ile

buradan yukari vurur artik , yok yine bu 2 kapida kayle almaz ise yukari yonlu gitmezse sikinti var derim tahtaci doymamis 25 e kadar

indirir derim , dua edelimde 33 e kadar ne gerekiyosa toplamis olsun , herkese bol kazanclar .

2.  Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Hocanın eşeğine döndük.
    Bu kadar dayaktan sonra artı kapatmasına sevinir olduk.
    40 ı geçemediği sürece çokta ümitvari olmamak gerekir...

bir noktadan çakmaya başlar...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by hep kazan Yazıyı Oku
    ............................, dua edelimde 33 e kadar ne gerekiyosa toplamis olsun , herkese bol kazanclar .
    Tahtacının toplamış olması için ne gerekiyor bilmem, ama bildiğim... (hele de patronun=tahta yapıcının gerçek yüzü ortaya çıkmışken) bu fiyat ve aşağısından kolay kolay ne satan olur, ne alan olur... Mecbur yükseltecek ve bizlerden (sabredenlerden) ne çaldıysa geri verecek (fazlasıyla)...

Benim aklımdan geçirdiğim ve beklediğim senaryo şudur... Zamanını bilemem ama bir gün ortaklık haberi gelecek ve soluksuz (kimseye tek lot aldırmadan) eski zirveyi falan yıkıp geçecek...

4. Kapasite artışı ve ihracaat rakamları 3 ncü çeyrek bilançodan itibaren mali tablolara yansıyacak. Bu zamana kadar ileri geri hareketler yapması her hissede olduğu gibi gayet normal. Bunun dışında şirketi ve hisseyi sabote etmeye yönelik yorumlar havada kalır ve mahçup düşürür. Saygılar
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5.  Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Hocanın eşeğine döndük.
    Bu kadar dayaktan sonra artı kapatmasına sevinir olduk.
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    40 ı geçemediği sürece çokta ümitvari olmamak gerekir...

bir noktadan çakmaya başlar...
    Partal orta yapıyor akcay vole çakıyor.... ve out...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Ben ilk 10 dakkada sakatlanıp çıktım.. iyi oynadım ama.
    Teknikte zorlama yoktur..

7.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Sasa büyüme odaklı yatırımları ile bana göre doğru yolda

Temeli sağlam atmazsan en küçük rüzgarda yıkılırsın mantığı.

Yaptığı yatırımlar ile hem ülkemizin cari açığına büyük katkı sağlayacak

hem de ihracat yolunda büyük aşama kaydedecek. Şu anda şirketi,

hisse fiyatı ve hissenin tahtasındaki tuhaf hareketler ile değerlendirmek ne kadar

doğru bir yaklaşım acaba. Benim lotlarım kıymetli, bu fiyatlardan sattırmak

isteyenler avucunu yalar, daha çok beklerler
    Asli hedef 2030, gerisi teferruattan ibaret.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Hakem 41. dakikada maçı iptal etmezse ikinci yarı forvette oynayacağım 😀😀😀

Sayfa 781/812 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •