Sayfa 259/814 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 6510 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    186'dan satmak gerçekten güzel hareket olmuş. Hayırlı olsun, güle güle kullan paranı. Ben 186 dan satmış olsaydım, şu an bu forumda olmazdım. Madem sattınız ve tekrar almak için 30-40 ları bekliyosunuz, niye bu forum için zaman ayırıyorsunuz? Taban taban giderse en az 10 gün var 40 lara düşmesine..

Sadece meraktan soruyorum...
    Aynen hocam ben de çok merak ederim. İnsan bir hisseyi satıp çıktıktan sonra neden o foruma gelip ben sattım diyip olumsuz yazılar yazarlar. Ben olsam yazmam ky düşündüklerinden falan değil. Bunlar şizofren tipler..

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Şöyle bir toplayıp da arkasına bakmadan tavan tavan gitse satan ky görmek isterim. Onun bunun lafıyla ko girenler ve nerden niçin aldığını bilmeyenler hele bir defolup gitseler çok iyi olacak adamlar sadece fiyat izliyorlar şirketin yaptığı yapacağı yatırımlardan bi haberler.
    Yazsınlar reıs kızma oda ınsan
    model farklı olabılır
    yatırım tavsıyesı degıldır

sasanı hasta etmedıgı adammı kaldı

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Trading sitesinden alıntıdır arkadaşlar..
    https://twitter.com/Cevdet26237070/status/1597478023
    464640512?t=l3_2aM-hsYK5V5eDcDxv6A&s=19
    sunu bı daha gonderırmısın bakalım
    svg

5.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Aynen hocam ben de çok merak ederim. İnsan bir hisseyi satıp çıktıktan sonra neden o foruma gelip ben sattım diyip olumsuz yazılar yazarlar. Ben olsam yazmam ky düşündüklerinden falan değil. Bunlar şizofren tipler..
    Ben öyle düşünmüyorum. İnsanların her bildiği hesap ettiği şey doğru değildir. Bu forumda diğer fikirleri de göz önüne alıp kendi yorumu değişebilir. Belki bilmediği bir bakış açısı öğrenecek. Forumda illa hisse hakkında olumlu şeyle yazılmak zorunda değil, olumsuz şeyler yazanlar şizofren değil fakat bunların hiç yazılmasını istememek gerçekten problemli bir durum olduğuna işaret ediyor. Ben hissede olsam sadece olumlu haberleri yazarak olumsuzları gizleyerek, manipülasyonla para kazanacağıma başkasının hakkına girmeden zarar etmeyi tercih ederim. Eğer olumsuz yazılardan rahatsızsanız olumsuz yazan herkesi engelleyebilirsiniz bildiğim kadarıyla. Ben her iki yönde de yazı okumaktan memnunum.

6.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    sunu bı daha gonderırmısın bakalım
    svg
    https://twitter.com/Cevdet26237070/s...5eDcDxv6A&s=19

7. Bu başlıkta herkes görüşünü belirte bilir.Görüşler belirtilirken hisseye yatırım yapan kişilerinde pozisyonlarını düşünmeli onları etkileye bilecek yorumlardan kaçınmalıdır.Bu başlıkta kimse rakam telafuz etmezdi.Sasa nın yaptığı yatırımlardan bahsederdi.Kimse burda sasanın gördüğü en üst seviyeden hisse alınmasını önermedi.En azından forumu uzun zamandır takip eden biri olarak ben görmedim.Yukarı gidrken kimse şurdan satın buradan satın ön görülerini paylaşmasken yukarıdan aşağı gelirken burada yazılarını görmediğim belkide hiç hissesi olmayanlarda bu forumda yorum yapıyorlar 2021 de aldıktan sonra yatırdığım paranın %35 aşağısına geldiği halde hissede yakalandım demiyorum bekledim yatırım yaptığımı düşünüyordum.Yatırımımın doğruluğuna inanıyorum çünkü rakamlar onu gösteriyor.Herkes risk alabildiği kadar yatırım yapmalı derim sağlıklı kalın bütün yatırımcılara bereketli kazançlar dilerim.

Alıntı Originally Posted by TARIKKK Yazıyı Oku
    Bu başlıkta herkes görüşünü belirte bilir.Görüşler belirtilirken hisseye yatırım yapan kişilerinde pozisyonlarını düşünmeli onları etkileye bilecek yorumlardan kaçınmalıdır.Bu başlıkta kimse rakam telafuz etmezdi.Sasa nın yaptığı yatırımlardan bahsederdi.Kimse burda sasanın gördüğü en üst seviyeden hisse alınmasını önermedi.En azından forumu uzun zamandır takip eden biri olarak ben görmedim.Yukarı gidrken kimse şurdan satın buradan satın ön görülerini paylaşmasken yukarıdan aşağı gelirken burada yazılarını görmediğim belkide hiç hissesi olmayanlarda bu forumda yorum yapıyorlar 2021 de aldıktan sonra yatırdığım paranın %35 aşağısına geldiği halde hissede yakalandım demiyorum bekledim yatırım yaptığımı düşünüyordum.Yatırımımın doğruluğuna inanıyorum çünkü rakamlar onu gösteriyor.Herkes risk alabildiği kadar yatırım yapmalı derim sağlıklı kalın bütün yatırımcılara bereketli kazançlar dilerim.
    Kazanirken kendim icin kazandigim gibi kaybettigimde de cebimden kaybettim. Akil verenlerin argumanlarini okuyorum ama surekli negatif yazi yazmalari bence sorun olusturuyor artik. Biz burda sasa almis olanlar ya bekliyoruz ve haberler paylasiyoruz yada satip cikiyoruz ama gelip habire kalanlara hisseyi kotulemiyoruz. Ben 2018 den beri neredeyse tek hisse devam ediyorum. Cok sukur iyi ki sasa almisim. Bu son geri donmesinine benzer donusleri defalarca yasadim ve her defaainda birakin satmayi hep saha da topladim. Saygilar

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sayfa 259/814 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •