Sayfa 501/1003 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yazıyı kopyalayıp yapıştırayım, niçin ralli demiş sen okursan anlarsın, ben anlayamadım.
    Bank of America'nın Baş Yatırım Stratejisti, önümüzdeki haftalarda hisse senetlerinde bir ralli görülmesini beklediğini açıkladı.

Stratejist Michael Hartnett, BofA'nın Temmuz ayı Fon Yöneticisi Anketi'nden (FMS) elde edilen sonuçların “korkunç düzeyde bir yatırımcı karamsarlığı†gösterdiğini ifade etti. Küresel büyüme beklentileri tüm zamanların en düşük seviyesindeyken, resesyon beklentisi Mayıs 2020'den bu yana en yüksek düzeye ulaşmış durumda.

Hartnett'e göre, yatırımcılar arasındaki genel ruh hali hâlâ “stagflasyonistâ€. Bunun arkasında şirketlerin güçlü bilançolara sahip olması, daha az yatırım harcaması yapması ve geri alımlara öncelik vermeye çalışması yatıyor.

Hartnett, araştırma notunda şöyle belirtiyor:

"Yatırımcılar, Fed'in faizleri ~150 baz puan daha artırmasını bekliyor. PCE enflasyonunun %4'ün altında olması Fed pivotu için en olası katalizör. Yatırımcıların 'boğa düzleşmesi' getiri eğrisi beklemesi nedeniyle tahvil getirisi beklentileri 3 yılın en düşük seviyelerinde. FMS nakit seviyeleri, yatırımcıların Lehman seviyelerinin altında riske maruz kalmasıyla %5,6'dan (Ekim 2001'den bu yana en yüksek) %6,1'e yükseliyor."

BofA Boğa ve Ayı Göstergesi 0'ı gösterirken maksimum düşüş sinyali veriyor. Yatırımcıların ABD doları ve petrol/emtiadaki long pozisyonlanları ekstrem seviyelere gelirken, hisse senetlerine tahsisler Ekim 2008'den bu yana en düşük düzeye indi.

Fed'in Noel'de faiz artırımını durdurması ve TÜFE'nin de soğuması durumunda Hartnett, short nakit/long hisse senetleri gibi karşıt işlemler görebileceğimizi belirtiyor
    Bu haber çok dolaştı iki gündür piyasada. Yani diyor ki, fon yöneticilerinin fonlardaki hisse oranları 2008 krizi seviyelerine kadar düştü. Artık satan sattı, daha da satacak kimse kalmadı piyasada demeye getiriyor. Dolayısıyla relief rally dedikleri tepki yükselişini muhtemel görüyorlar.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

2. Günaydın ☀
    Global borsalar 07.39 itibariyle yeşil gözüküyor
    Amerikan doları 17.5416 seviyelerin de
    Yüksek enflasyon
    Yüksek kur devam etmekte
    2.508 olmuş olsa kabaca 143 dolar seviyesindeyiz

Modum ralli var bebeğim

Gerisini piyasa bilir

Bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Günaydın ☀
    Global borsalar 07.39 itibariyle yeşil gözüküyor
    Amerikan doları 17.5416 seviyelerin de
    Yüksek enflasyon
    Yüksek kur devam etmekte
    2.508 olmuş olsa kabaca 143 dolar seviyesindeyiz

Modum ralli var bebeğim

Gerisini piyasa bilir

Bol kazançlar
    gunaydın big abi bugün artı açıp piyasaya verebilirlermi??içimde kötü bi his var...bolinger bandın dışına çok sarktık biraz içine girmemiz lazım galiba....

4. Günaydın. Pala niye fışkırtmadı ki... Herşey müsait iken.

5. Bakalım kasada bugün de ne kadar ceton eksilecek, iyi bir fışkırtma gelirse bende bi dene lönk cetonumu makinadan geri alırım

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bakalım kasada bugün de ne kadar ceton eksilecek, iyi bir fışkırtma gelirse bende bi dene lönk cetonumu makinadan geri alırım
    viob çok zayıf reis 2774e satış yazdık gitmıor emanuke...bugün galiba kabul günü...

7.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    viob çok zayıf reis 2774e satış yazdık gitmıor emanuke...bugün galiba kabul günü...
    Dur yahu enseyi karartma daha maç yeni başladı, sporcular şuan ısınıyor. Zaten makinaya yeni taze gıcır gıcır jeton atan yok, paslaşarak fışkırttıra fışkırttıra jetonları iade ediyorlar diye düşünüyorum. ben 2800 e vercem

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dur yahu enseyi karartma daha maç yeni başladı, sporcular şuan ısınıyor. Zaten makinaya yeni taze gıcır gıcır jeton atan yok, paslaşarak fışkırttıra fışkırttıra jetonları iade ediyorlar diye düşünüyorum. ben 2800 e vercem
    longlar gitti hafif şort dayucum

Sayfa 501/1003 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •