Sayfa 44/54 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 345 - 352 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1. Hiçbirşey olmaz bunlardan.Hala ataköydeki daireleri bilançoda göstermiyorlar.Kanı bozuk bunların…

2. Eger dedikleri dogru cikarsa savunma sanayi icin teknik tekstil uretimi, hayal bile edemeyecegimiz yerler gorulebilir, hala beklemedeyim, al sat yapmiyorum, firsat buldukca ekliyorum, lotumuz az, elektrik bedavaya gelecek yakinda, hammaddenin icinde zaten urfa da , devlet tesvigide var, makinalar 1. sinif , uretim avrupanin en moderni, burdan cikip nereye yatirim yapacagim, bekleyecegim bakalim seneye bu zamanlar nasil olacak….

3.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Eger dedikleri dogru cikarsa savunma sanayi icin teknik tekstil uretimi, hayal bile edemeyecegimiz yerler gorulebilir, hala beklemedeyim, al sat yapmiyorum, firsat buldukca ekliyorum, lotumuz az, elektrik bedavaya gelecek yakinda, hammaddenin icinde zaten urfa da , devlet tesvigide var, makinalar 1. sinif , uretim avrupanin en moderni, burdan cikip nereye yatirim yapacagim, bekleyecegim bakalim seneye bu zamanlar nasil olacak….
    Birde bu info da harbiden yatirimciyi dokmek icin elinden geleni yapiyorlar, adam hedef bank in yuzde 30 una sahip hala bu fk larda islem goruyor, islemler cok profosyonel ekibin elinde indir bindir baskila biktir, kralini yapiyorlar…..

4. KAP: RUBNS [ ] RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1187328
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-08-18
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Osman İpek Rubenis Holding A.Ş. adında 500 milyon TL sermayeli bir şirket kuruluşu ile ilgili Ticaret Bakanlığı'na başvuru sürecini başlatmıştır.
    Şirketin esas amacı kurulmuş ve kurulacak şirketlerin sermaye ve yönetimine katılarak, bunların yatırım, finansman, organizasyon ve yönetim meselelerini toplu bir bünye içerisinde ve ekonomik dalgalanmalara karşı yatırımların güvenliğini arttırmak ve böylece bu şirketlerin sağlıklı şekilde ve milli ekonominin gereklerine uygun olarak gelişmelerini ve devamlılıını teminat altına almak ve bu amaca uygun ticari, sınai, ve mali girişimlerde bulunmaktır. Kurulacak Holding'in Rubenis Tekstil San. Tic. A.Ş. faaliyetlerine olumlu katkı sağlayacağı düşünülmektedir.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Osman İpek 2.235.000 lot hisseyi borsada işlem gören tipe dönüştürmüş.
    Geçen yıl bir yayında teknik tekstil yatırımı için 2023 ün ikinci yarısında finansman ihtiyacı olacak, bunu Osman İpek olarak ben karşılayacağım demişti. Muhtemelen o sebeple satacak diye düşünüyorum.
    Kote ettirdiği hisseleri bugün sattı. Hisse bir süre satış yer muhtemelen, ama hisse üzerindeki satış baskısının ortadan kalkması iyi oldu bence. Satış furyası bittikten sonra kaldığı yerden yoluna devam inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Kote ettirdiği hisseleri bugün sattı. Hisse bir süre satış yer muhtemelen, ama hisse üzerindeki satış baskısının ortadan kalkması iyi oldu bence. Satış furyası bittikten sonra kaldığı yerden yoluna devam inşallah.
    Yok illa ben milleti uzup dokecegim diyor, benim icin uygun bekliyorum tahtaci iyce dusursun harekete gececegim, dikkatle izlemeye devam…

7. Bu sefer millet acayip sirket yonetimini elestiriyor, satis icin kap larla fiyat yukseltilip sonra baskilanmasi bilmiyorum bu kadar prestij kaybina degecekmi, borsa disindan bile bir suru insanin dilinde cevremden duyuyorum, hic kurumsallasma holdinglesme asamasinda olan bir sirket icin iyi bir sey degil ….tabiiki eger kasit varsa bu olanlarda, disardan gordugumuzu konusuyoruz, tam anlamiyla emin degilim planli oldugundan….bakalim zaman gosterecek…..

Sayfa 44/54 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •