Sayfa 47/54 İlkİlk ... 374546474849 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 369 - 376 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Kumaş tahminlerini faaliyet raporlarındaki üretim, satış miktarlarına göre yazmıştım ama bu son yayında kumaş üretim kapasitesine günlük 50 ton (yıllık 18000 ton), boyama kapasitesine de günlük 50 ton dedi. Zamanla iplik satışını tamamen sonlandırıp sadece kumaş satışına yönelecekler gibi.
    En dogrusu o olur iplik satisinda kar marji dusuk, kumasi hazir giyime cevirip birde pazarlama ihracat isini rayina koyunca bak hisse fiyatini nerelerde gorecegiz, surec simdilik cok iyi gidiyor…enerji maliyetleride dustu, biraz sabir edip bekleyecegiz, 6 ay sonra isler netlesmeye baslar….

2. O zamana kadar vurkaccilari oyunculari bezdirip hepsini devre disi birakirlar, biz bize kaliriz, birde yatirimci dostu oldugunu temettuyle ispatlarsa ki, bir cok kez karimizi ortaklarimizla paylasacagiz diye aciklama yapmisti, o zaman cok guzel gunler bizi bekliyor insallah….

3. Pamuk vadeli fiyatları bu yılın zirvesinde...

4.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Pamuk vadeli fiyatları bu yılın zirvesinde...

Baskilamaya calisan bayagi bir mal kaybetti,

5. Tahta iki kavgali grubun elinde, sanirim baskilayan patron degil, karsiti grup, umarim yarin o geri zekaliya 37 lerden baskilarken kaybettigi lotlari geri alma sansi vermez,

6. Bunlar yatirimci degil, isleri gucleri seytanlik ....... milletin malini ellerinden cok ucuza alma dertleri, adam gibi hedef koy yatirimini yap bekle, yok iste ahlaksizlik kanlarinda var, yatirimci degil, cok zengin olsalar bile adi kalitesiz insan musvettesi bunlar....

7. Kim ne yapıyorsa yapsın hocam, şirketin işleri yolunda gitsin yeter ki, hisse ederini bulur, sabah düşüşte biraz ekledim bugün.
    Şirket yatırımlarını yapıyor, büyümeye devam ediyor nasıl olsa. Ben kısmet olursa markalı tişörtleri görmeden gitmeyi düşünmüyorum.
    Birkaç yıl sonra belki 8-10$ lık fiyatın, 30-40 cent temettünün hesabını yapıyor oluruz, benim acelem yok, satılık hissem de

8.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Kim ne yapıyorsa yapsın hocam, şirketin işleri yolunda gitsin yeter ki, hisse ederini bulur, sabah düşüşte biraz ekledim bugün.
    Şirket yatırımlarını yapıyor, büyümeye devam ediyor nasıl olsa. Ben kısmet olursa markalı tişörtleri görmeden gitmeyi düşünmüyorum.
    Birkaç yıl sonra belki 8-10$ lık fiyatın, 30-40 cent temettünün hesabını yapıyor oluruz, benim acelem yok, satılık hissem de
    Ayni fikirdeyim, birikmis parama istanbul da bir ev almak istemistim, 10 milyon istiyorlar bende o parayi Rubenis e yatirmaya karar verdim, dusunuyorum deprem olsa istanbul da herseyimizi kaybedebiliriz diye dusundum memlekete Sinop a geldik, evin parasida Rubenis de degerlensin, hayirlisi bakalim….Urfa da deprem riski cok az her taraf pamuk tarlasi, patron iyi niyetli davranirsa kaybetme sansimizi yok goruyorum, ama sizin dediginiz gibi cok yuksek bir geri getiri potansileli mevcut, ben sahsen gonul rahatligiyla yatirimimi yapiyorum….hersey nasip, durust bir yatirimci olarak bize beklemek sabretmek kaliyor ….

Sayfa 47/54 İlkİlk ... 374546474849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •