Sayfa 275/397 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    biliyorum dostum kimse seni zorla atamaz...espri yapıyoruz...umarım kızmıyorsundur...tüm ortaklara başarılar diliyorum...ama yine de merakımdan sormak istiyorum...ederi 60 tl dir ama ben 70 tl den satarım demiştiniz..gerçekten de satacak mısınız ?? seni forumlardan tanıdığım kadarıyle tecrübeli ve prensip sahibi birisiniz...buna istinaden soruyorum...biliyorum çok özel bir soru oldu...istiyorsan cevaplamayabilirsin....
    Biliyorum şaka yaptığını, ben de şaka ile karşılık veriyorum

Çok hızlı sürdüler, bariz bir şekilde yukarı götürüyorlar. Bu tip hareketlerden haz etmem, sonrasında üzülen çok olur. Ben prensip olarak yürüyen hisseyi satmam. Durduğunda bakarım vaziyete. Yarın ola hayrola diyelim

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Kcaer dolar bazlı haftalık güncel..

3. denemesinde dolar bazlı zirvesinin üzerinde,önceki haftalara kıyasla kısmen hacimli bir şekilde kapatmış oldu çok şükür..

Bundan böyle 1.39$(Güncel kurla 42.8x) tarihi zirvesi destek bölgesi olarak takip edilebilir..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tavanimiz hayirli olsun..

Dolar zirve asimindan sonra hersey biranda gerceklesti

2.25$ direnci yaklasik 70 civarlarina karşılık geliyor.Bakalim yarın ve sonrasında tam gaz devam mı diyecek yoksa bir müddet dinlenmeye mi cekilecek Kral..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. birleşik arap emirlikleri ile mısır akdeniz kıyısında yeni bir şehir kurma konusunda anlaşmış

150 milyar dolara mal olması bekleniyormuş.

yeni beklentiler hayata geçiyor gibi..

tabi bence.

4. bence 2.60 dolar önemli

https://www.tradingview.com/x/HALmFKcK/

ben böyle bakıyorum.

tabi bence.

5. göstergelere baktımda bayağı şişmiş görünüyor..

yakından izlemek lazım

tabi bence.

6. evet rsi baya zorladı ama böyle bir günde tavan olması bile güzel

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    elimde üç hisse var biliyorsunuz....kocaer...atatp...berkosan..bunları n bence gidecek yolları hala var...uzun vadeli hisseler bunlar...yalnız bu hisselerden dökülen takipçi dostlarımın yeni hisse talepleri oluyor...bu aralar bana bu isteklerini sürekli iletiyorlar...şu anda tam anlamı ile inceleyip içime sinen bir hisse yok dostlar..eğer yeni bir bebek bulursam buradan ve twiteer hesabımdan paylaşırım dostlar...fiyat konusunda ise merak etmeyin...her türlü benden ucuza alırsınız... bu güne kadar da hep böyle oldu...

bakalım nasipte daha neler olacak ??? sabır sabır sabır....
    Haddime olmayaraktan ayni hissede bulunmamizdan oturu ve yeni hisse aradiginizi belirtmeniz sonrasinda Bfren topiginde iki gun once belirttigim oneri hisselerimi paylasmak istedim. Gozunuze belki carpan olur.

——-///————

Bunlar haricinde elimde olan hisselerin kisaca ozetini gecebilirim. Belki dusunen ilgilenen olur.

Bfren malumunuzca bolunmeyi bekliyoruz.

Konya (8855)icin enf muhasebeli bilanco sonrasi 2 milyara yakin ozsermaye degeri ve yaz aylarinda fabrika tasinma beklentisi. Bi ihtimal bedelsiz. Yaz aylari icin hedefim 40 bin civari.

Egeen (14982). Bilanco sonrasi temettu verimi. Hissede gerileme ve akabinde yaz sonuna dogru sermaye artimi. Hedefim 40 bin civari.

Doas (274) Bilanconun yine yuksek gelmesi bekleniyor. Secim sonrasi yabanci hucumunun ucuz kalmis hisseyi orta vade de 1000 civarina tasimasini bekliyorum.

Usak 11,84 Bist30 sirketlerinden adini burada zikretmek istemedigim. Ozelden soranlara soylebilirim. Benim icin mahsuru yok. Satisi konusuluyor. Satis gerceklesirse hedefim 90. Satis haberi dusmesse orta vadd hedefim 24.

Alcar (1475) guzel bir bilanco ile uzun sureli baskinin kalkmasi 3000 3500 hareketi.

Pamel (159) Spekulatif hareketle 250 civari hedef.

Erbos (244) Uzun vade Kayserili bedelsiz verene kadar icindeyim. Artik ne zaman haberi duserse. Yalniz kisa vade de 500 gorursek cikarim.

Inves (406) 400 tl altina dusmemek kaydi ile 500 kisa vade hedefim.

Kcaer (53.80) yesil enerji yatirimlari ve neom proje katkisi sonuclari gorulmesi ile iki yil vade ile tasima ile satis hedefim 500tl. Maliyetim bu hisse icin 32 lerde. 50 ye kadar da kademeli alim yaptim. Yeni alim yapacaklar icin 50 alti beklenmeli. Cok kisa surede buralara geldi. 70 lerde biraz soluklanmasini bekliyorum.

Jants (185) orta vade hedefim 300 civari.

Isdmr (40,84) ges yatirimlari yabanciyi cekecektir. Orta Hedefim 70.

Surgy (50,90) spekulatif hareketle kisa vade hedef 70 civari.

Ekos (63.20) spekulatif hareketle kisa vade hedef 80.

Dapgm ( 34.36) spekulatif hareketle kisa vade hedef 50.

Turgg (704) 18. Madde arazi tamami onayi sonrasi minimum 1500 2000 araligi. Pik 2500 bekliyorum.

Dardl (8.04) spekulatif kisa hareketle 20 civari.

Fzlgy (14.86) spekulatif orta uzun vade 100 civari bekliyorum.

Yylgd (16) kisa vade spekulatif 25 civari

Not: parantez icerisindeki fiyat 25.02.2024 cuma kapanis fiyatidir. Ileride gosterge olmasi acisindan eklenmistir.

Kesinlikle Yatirim Tavsiyesi Degildir

8. Şirket çok iyi ancak Biraz fazla hızlı gitti gibi. Dikkatli olmakta fayda var.

Sayfa 275/397 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •