Sayfa 286/398 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 3181 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. yanılmıyorsam kaleseramikde denk gelmiştim

eşleşmede tavana kadar çizmiş eşleşmede tavan olmuştu

yanlışda hatırlıyor olabilirim.

ertesi gün az bi yukarı yapıp geri gelmişti.

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Olabilir elbette. Genelde bu tür işlemler qnb, hsbc, bofa, ak ve iş 5 li çeteden yapılıyor. Bunlardan biri alış bacağı, bir diğeri satış bacağında oluyor. Yine böyle olacak.
    Aynen, büyük hacimli tahtalarda kolay yaparlar bunu ama böyle tahtalarda istedikleri malı bulmaları zor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aynen, büyük hacimli tahtalarda kolay yaparlar bunu ama böyle tahtalarda istedikleri malı bulmaları zor.
    Benim hesaba göre 1,250m lot. Çok bir mal değil. Kapanışta bu hacme göre eşleşme olur. Satıcı istekli olmazsa karanlıkta %1,5-2 civarı yukarıda kapatır, o malı alır.

4. bofa ereğlide hedef fiyatını 17 tl ye düşürmüş..

117 değil..sadece 17 tl

5.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Benim hesaba göre 1,250m lot. Çok bir mal değil. Kapanışta bu hacme göre eşleşme olur. Satıcı istekli olmazsa karanlıkta %1,5-2 civarı yukarıda kapatır, o malı alır.
    Kcaer için fazla bir mal, keşke mal gelse de çizseler hepsini, kalanını da taşeronlar tamamlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. gesan da geçen yıl bir endekse girmişti...girdikten sonra çok sert çıkışlar olduğunu hatırlıyorum..ama rakamlar tam olarak net aklımda kalmamış...olumlu etkilendiğini hatırlıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesan da geçen yıl bir endekse girmişti...girdikten sonra çok sert çıkışlar olduğunu hatırlıyorum..ama rakamlar tam olarak net aklımda kalmamış...olumlu etkilendiğini hatırlıyorum..

https://www.tradingview.com/x/ypeuEkiN/

30 kasım 2022 de giriş yapmış

okla gösterdiğim gün.

%30 pirim yapıp sonra %40 düşmüş

aynı böyle bir çıkışın ardından giriş yapmış oda..

tabi bence.

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/ypeuEkiN/

30 kasım 2022 de giriş yapmış

okla gösterdiğim gün.

%30 pirim yapıp sonra %40 düşmüş

aynı böyle bir çıkışın ardından giriş yapmış oda..

tabi bence.
    ben tam olarak hatırlamıyorum...biz de de ilk etapta güzel prim yapması güzel olacak..ama atatp çok daha sığ...çıkışı sert olur...bir de gesanda yüklü patron satışı da olmuştu...o satış gesanı bayağı yıpratmış idi..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 286/398 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •