Sayfa 60/398 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 3181 madde; 473 - 480 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. en son buraya cwene den gelmiştim....orada da endeks çıkarken çıkmıyordu ,sektör hisseleri de çıkarken o yine çıkmıyordu..ben de acaba hissede bizim bilmediğimiz bir şey mi var diye şüphe içine girip sattıktan hemen sonra 171 den sattığım hisse çok kısa sürede 380 lere gitti...kocaerde de algılar yapılarak kafalarımız karıştırılıyor..umarım dayanırız bu oyunlara ...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Fed faiz oranları indirim e giderse değerli metal fiyatları artacak belkide yenilebilir enerji iştiraki şirketi tarafında ihaleler alacak yürümesi için bir kıvılcım gerekiyor sırası gelince gidecek..Bu da gider zaman lama önemli..
    fed faiz indirmeye başlarsa çelik ve diğer emtiyalar değerlenmeye başlar...kocaerin de o vakit kar marjı daha da artar...demir çeliklerin de ekstradan vakti gelecek...tabi kocaer güçlü bir sanayi şirketine dönüşüyor...yaptıkları son sözleşme değişiklikleri bu işaretleri veriyor...bu konuda hiç bir şüphem yok...tek sıkıntı acaba hisseye çok erken mi geldim düşüncesi...bu kötü günlerin öcünü bir gün fazlası ile alacağını düşünüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

sgv mustafa şimdilik pembe gönlüm sende demiş.. adam olacak çocuk 19.84 ve üzeri.. iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

5.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    tüm indikatörler al vermiş durumda
    bugün tavan gelebilir mi, bilmek zor
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

6. Kcaer e özel bir durum olduğunu düşünmüyorum. Diğer çeliklerde artış eğilimindeler bugün

7. haklısınız... Ereğlide deli işlem oluyor,
    büyük ihtimal tüm denir Çelik grubu bugün hareketli
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

8. https://simplywall.st/stocks/tr/mate...sirketi-shares

Yabancı site değerlendirmesi. KCAER in borcları iyi yönetemediği, kazancın büyük bir bölümünün nakitten kaynaklanmadıgı (döviz kuru etkisi) gibi iki olumsuz açıklama var. Bunun yanında olması gereken fiyatın %53 altında oldugu belirtiliyor.
    6 analist yorumuna göre şirketin gelecek 1-3 yılda performansının 6 üzerinden 2, 5yıllık performansının 6 üzerinden 3, finans ve borç yönetiminin 6 üzerinden 3, temettü veriminin 6 üerinden 2 olarak olumlu not aldığı gözükmekte.
    Kekko kardeş sen ne dersin bu işe? Ben detaylardan anlamam.
    Attached Images Attached Images

Sayfa 60/398 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •