Sayfa 207/398 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum sen gel her türlü yardımcı oluruz...ama tabi en başta ALLAH düşürmesin diyorum..
    Dostum senden habersiz sürpriz yaparım diye dedim.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    arabistandan gelecek ilk iş haberine kadar KAP içi boş haber olarak kalacak..

tabi bence
    tabi yatırımcı önce inanmak istemiyor beklentilere..bu tüm hisselerde öyledir..ama ne zaman ki somut gelişmeler olursa o vakit ky nın aklı başına geliyor...önemli olan o somut gelişmeler gelmeden uygun yerden pozisyon almaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. 2025 ilk yarısında bitecek ilk etap için bir iki sipariş gelse çok güzel olurdu..

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Dostum senden habersiz sürpriz yaparım diye dedim.

arşivdeyim....yalnız dikkat et beni ele verme...iş yerinde kimse borsa ile ilgilendiğimi bilmiyor...gelirsen salı ve cuma günleri öğleden sonra...diğer günlerde istediğin vakit gelebilirsin...salı ve cuma çok yoğun oluyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    2025 ilk yarısında bitecek ilk etap için bir iki sipariş gelse çok güzel olurdu..
    sabır sabır sabır...her şey zamanla olacak...bir bebek bile 9 ayda doğuyor...bu şirkettir yatırımların belli bir süreci var ve yatırımlardan sonra da belli bir ciro ve kar dönüş süreleri olacaktır..

arşivdeyim....yalnız dikkat et beni ele verme...iş yerinde kimse borsa ile ilgilendiğimi bilmiyor...gelirsen salı ve cuma günleri öğleden sonra...diğer günlerde istediğin vakit gelebilirsin...salı ve cuma çok yoğun oluyorum...
    Endişe etme üstadım.
    Kimsenin ruhu farketmez .

7.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    arabistandan gelecek ilk iş haberine kadar KAP içi boş haber olarak kalacak..

tabi bence
    Aynen, hisse fiyatlamasına hiç bir katkı sağlayamadı diğer haberler gibi önce zıpladı sonra da hiç bir şey yokmuş gibi geri döndü onun için artık İSTİKRAR diyoruz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

sabır sabır sabır...her şey zamanla olacak...bir bebek bile 9 ayda doğuyor...bu şirkettir yatırımların belli bir süreci var ve yatırımlardan sonra da belli bir ciro ve kar dönüş süreleri olacaktır..
    Kocaoğlan'ın doğurması için 7-8 ay gerekiyor. CİTİ(BOFA), yatırım fonları ve emeklilik fonlarının sattıklarını son 40 gündür alıyor. Hisseyi aşağı basarak toplamak robotların işi.

Sayfa 207/398 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •