Sayfa 276/398 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3178 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Şimdi bayram değil seyran değil niye bu kadar çıktı bu kağıt
    2024 içinde ara ara eklerim diyordum, pahalı görünüyor artık gözüme

2. sayın keko yeni hisse önerini sabırsızlıkla bekliyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Haddime olmayaraktan ayni hissede bulunmamizdan oturu ve yeni hisse aradiginizi belirtmeniz sonrasinda Bfren topiginde iki gun once belirttigim oneri hisselerimi paylasmak istedim. Gozunuze belki carpan olur.

——-///————

Bunlar haricinde elimde olan hisselerin kisaca ozetini gecebilirim. Belki dusunen ilgilenen olur.

Bfren malumunuzca bolunmeyi bekliyoruz.

Konya (8855)icin enf muhasebeli bilanco sonrasi 2 milyara yakin ozsermaye degeri ve yaz aylarinda fabrika tasinma beklentisi. Bi ihtimal bedelsiz. Yaz aylari icin hedefim 40 bin civari.

Egeen (14982). Bilanco sonrasi temettu verimi. Hissede gerileme ve akabinde yaz sonuna dogru sermaye artimi. Hedefim 40 bin civari.

Doas (274) Bilanconun yine yuksek gelmesi bekleniyor. Secim sonrasi yabanci hucumunun ucuz kalmis hisseyi orta vade de 1000 civarina tasimasini bekliyorum.

Usak 11,84 Bist30 sirketlerinden adini burada zikretmek istemedigim. Ozelden soranlara soylebilirim. Benim icin mahsuru yok. Satisi konusuluyor. Satis gerceklesirse hedefim 90. Satis haberi dusmesse orta vadd hedefim 24.

Alcar (1475) guzel bir bilanco ile uzun sureli baskinin kalkmasi 3000 3500 hareketi.

Pamel (159) Spekulatif hareketle 250 civari hedef.

Erbos (244) Uzun vade Kayserili bedelsiz verene kadar icindeyim. Artik ne zaman haberi duserse. Yalniz kisa vade de 500 gorursek cikarim.

Inves (406) 400 tl altina dusmemek kaydi ile 500 kisa vade hedefim.

Kcaer (53.80) yesil enerji yatirimlari ve neom proje katkisi sonuclari gorulmesi ile iki yil vade ile tasima ile satis hedefim 500tl. Maliyetim bu hisse icin 32 lerde. 50 ye kadar da kademeli alim yaptim. Yeni alim yapacaklar icin 50 alti beklenmeli. Cok kisa surede buralara geldi. 70 lerde biraz soluklanmasini bekliyorum.

Jants (185) orta vade hedefim 300 civari.

Isdmr (40,84) ges yatirimlari yabanciyi cekecektir. Orta Hedefim 70.

Surgy (50,90) spekulatif hareketle kisa vade hedef 70 civari.

Ekos (63.20) spekulatif hareketle kisa vade hedef 80.

Dapgm ( 34.36) spekulatif hareketle kisa vade hedef 50.

Turgg (704) 18. Madde arazi tamami onayi sonrasi minimum 1500 2000 araligi. Pik 2500 bekliyorum.

Dardl (8.04) spekulatif kisa hareketle 20 civari.

Fzlgy (14.86) spekulatif orta uzun vade 100 civari bekliyorum.

Yylgd (16) kisa vade spekulatif 25 civari

Not: parantez icerisindeki fiyat 25.02.2024 cuma kapanis fiyatidir. Ileride gosterge olmasi acisindan eklenmistir.

Kesinlikle Yatirim Tavsiyesi Degildir
    hayırlısı dostum...hepsini incelemek gerek..tabi başka adayları da ....şu anda çok da araştırmaya zaman ayıramadım...bir miktar baktıklarım da henüz içime sinmedi...ben öyle %20-50 peşinde değilim..olsam hisse çok...ben ve bana değer veren dostlarım için marj yüksek olmalı...bebek olmalı..keşif edilmemiş ve bakir olmalı...hep üvey evlat muamelesi görmüş olmalı...ucuzun ucuzu ama buna karşılık çıkış marjının yüksek olması gerekiyor...öyle bir tane bulduğumda hem burada hem de twiteer hesabımdan paylaşırım...ilk bir iki günde benden ucuza alabilirsiniz...ama sonradan piyasa fark ettiğinde artık uçmaya başlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by ctug42 Yazıyı Oku
    sayın keko yeni hisse önerini sabırsızlıkla bekliyoruz
    farkındayım dostum..bu talep son iki üç haftadır yoğun şekilde bana geliyor...biraz daha sabır arkadaşlar....ellerimizdeki hisselerden henüz maximum faydalanabilmiş değiliz...hala gidecek çok yolları var...o yüzden de altın yumurtlayan tavukları hemencicik kesip başka arayışlara girmek istemiyorum...ararsam inşALLAH bulurum diyorum...ama gerçekten de ellerimdeki hisselere şu anda kıyamıyorum...lütfen biraz daha sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. nakite düşen arkadaşlar nakitte beklesinler veya zarar etmeyecekleri ama istediklerinde çabuk da çıkabilecekleri defansif hisselerde zaman geçirebilirler...yeni bir bebek gelinceye kadar sabır...

6. Son günlerde agresif hareketlerle fazla dikkat çekmeye başladı, bugün tamam mı yoksa devam mı bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    nakite düşen arkadaşlar nakitte beklesinler veya zarar etmeyecekleri ama istediklerinde çabuk da çıkabilecekleri defansif hisselerde zaman geçirebilirler...yeni bir bebek gelinceye kadar sabır...
    Hocam Twetter hesap isminizi paylaşırmısınız ? Ordan da takip edelim sizi .

8.  Alıntı Originally Posted by AzKa Yazıyı Oku
    Hocam Twetter hesap isminizi paylaşırmısınız ? Ordan da takip edelim sizi .
    kekonacci hesabımın adıdır dostlar...

Sayfa 276/398 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •