Sayfa 76/398 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 3178 madde; 601 - 608 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Temeli, tekniği, trendi kocaerden iyi bir hisse göremiyorum piyasada.
    Nitekim Ege Bölgesi’nde olan firmaların muhteşem avantajı kocaerimizde de mevcut. Burada büyük bir hikaye potansiyeli mevcut. Görelim bakalım.

2. sosyal medyada dile düştü bu bir süre patinaja bağlayabilir kağıdı..tahta yapıcı gerekeni yapacaktır kısacılara diye düşünüyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    sosyal medyada dile düştü bu bir süre patinaja bağlayabilir kağıdı..tahta yapıcı gerekeni yapacaktır kısacılara diye düşünüyorum..
    ona bakarsan enerji hisseleri kadar dile düşen hisseler olmadı..ama en çok da onlar gitti...kocaer henüz önceki zirvesi olan 25,88 i bile geçebilmiş değil..bu kadar beklentisi de oluşmuş iken oranın geçilmemesi benim gözümde mümkün değil..birazcık daha çaba ile orası geçilecektir diye düşünüyorum...ardından da dolar bazlı 39 tl zirvesi hedef olur...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ona bakarsan enerji hisseleri kadar dile düşen hisseler olmadı..ama en çok da onlar gitti...kocaer henüz önceki zirvesi olan 25,88 i bile geçebilmiş değil..bu kadar beklentisi de oluşmuş iken oranın geçilmemesi benim gözümde mümkün değil..birazcık daha çaba ile orası geçilecektir diye düşünüyorum...ardından da dolar bazlı 39 tl zirvesi hedef olur...sabır sabır sabır...
    alıp unutmalık bir hisse bu. kısada uçmayı kaçmayı beklemeyin derim. 2024 hazirana kadar el sürmek yok

İnşallah bugün eski zirvesini kırar.
    KOCAER e de bu yakışır.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. kocaerde 25,50 civarlarında.....brlsmde de 36,50 seviyelerinde güçlü dirençler oluştu...bu iki hisse de bu direnci yukarı kırmak için çaba harcayacaklar...mecbur onları bekleyecez....sabrın sonu selamettir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. 45.30 dan ereglinin yarısını satıp 24.00 liradan bismillah dedik. İnşallah bu işten çırak çıkmayız.

8.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    45.30 dan ereglinin yarısını satıp 24.00 liradan bismillah dedik. İnşallah bu işten çırak çıkmayız.
    ereğli geçmişte bana da çok çektirmişti... sattıktan sonra başka hisselerde bayağı kara geçtim..umarım sen de kazanırsın..

Sayfa 76/398 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •