Sayfa 88/394 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 3148 madde; 697 - 704 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum yatırımcı olmadıktan sonra kazanmak zor...bence kazanamamanın az para ile ilgisi yok...biz bir adet beşbirlik altın sermayemizle nerelere geldik...iki yıl önce 10 bin tl si olan bir akrabamın sermayesini nerelere çıkardık...bu biraz da kendini geliştirmek ve ardından da sabır etmek ile ilgili..karlı adam dostuma ne kadar anlatırsan anlat o kısa vadeli acaba çorba parası kazanabilirim mi derdine düşüyor...o yüzden de beklemeyi sevmiyor...gidip en hareketli hisselere en tepelerden giriyor...sonra da hisse düzeltmeye girince bekle babam bekle..sonra zaman kayıp et..bir bakmışsın ki bir yılda bir arpa boyu yol gitmemişsin... tıpkı ilk zamanlardaki keko gibi... ben 3-4 yıl içinde iki sermaye kayıp etmiştim...
    Aynen, hepimizi o yollardan geçtik, dayak yiye yiye duruma anlayabildik ancak... Az olsa bile yine de hatalar yapıyoruz bazen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aynen, hepimizi o yollardan geçtik, dayak yiye yiye duruma anlayabildik ancak... Az olsa bile yine de hatalar yapıyoruz bazen.
    hatasız kul olmaz zaten..hala da hatalar yapıyoruz ama yaptığımız hatalar kardan zararlara neden oluyor...çok kar edecekken daha az kar yapıyoruz...biraz daha sabırlı olsak daha farklı olurdu..tabi bizim de bilgi olarak biraz daha kendimizi geliştirmemiz ve çok araştırmamız lazım..ama şahsen ben çalışan da olduğum için çok da fazla zamanım olmuyor...hatalarımızın bir nedeni de budur..

tabi işin içinde nasip de var dostlar...nasibinizin de geniş olması lazım..nasipli olmak için de bol bol sadaka vermek ve zekatı kaçırmamak gerekiyor...benim gördüğüm budur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hatasız kul olmaz zaten..hala da hatalar yapıyoruz ama yaptığımız hatalar kardan zararlara neden oluyor...çok kar edecekken daha az kar yapıyoruz...biraz daha sabırlı olsak daha farklı olurdu..tabi bizim de bilgi olarak biraz daha kendimizi geliştirmemiz ve çok araştırmamız lazım..ama şahsen ben çalışan da olduğum için çok da fazla zamanım olmuyor...hatalarımızın bir nedeni de budur..

tabi işin içinde nasip de var dostlar...nasibinizin de geniş olması lazım..nasipli olmak için de bol bol sadaka vermek ve zekatı kaçırmamak gerekiyor...benim gördüğüm budur...
    Doğru, genel olarak kardan zarar, en son Brsan'da yaşadım. O kadar tanıdığım, takip ettiğim bir hisseydi ama bu kadarını tahmin etmek imkansız, en kralı bile bunu hesap edemezdi, iyi ki beklememişim yoksa onca para başıma bela olacaktı.

Bizim koca bebek bugün kırıp üstünde kapanış yaparsa ivmelenebilir, acelemiz yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. dün sosyal medyada kocaer fincan kulp'uyla doluydu...umarım tahta yapıcısı bu arkadaşları mallandırma yoluna gitmez ,nihayetinde en sevdigi ortam..

5.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    dün sosyal medyada kocaer fincan kulp'uyla doluydu...umarım tahta yapıcısı bu arkadaşları mallandırma yoluna gitmez ,nihayetinde en sevdigi ortam..
    ucuz kalmış bir hisse..aylar önceki 25,88 zirvesine yeni gelmiş...geçmişte bu zirveyi 4000-5000 olan endekste yapmıştı...dolar bazındaki fiyatı ise 1,44 dolardır (39 tl) ...diğer demir çelik şirketlerinden çok çok iyi ...beklentileri de çok iyi...bu beklentiler ile buralarda hala sürünüyor olmasına ben çok şaşırıyorum...

kaliteli hissede tahtacı eğer ky yı mallandırıyorsa bence iyilik yapıyordur...kötülük değil...kıymetini bilen ky lar bu hisseden iyi bir fayda sağlayacağına inanıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Bizim köyde bir laf vardır demirden korksak kcare binmezdik diye.

Demir çelik hisseleri in
    Enerji hisseleri out

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ucuz kalmış bir hisse..aylar önceki 25,88 zirvesine yeni gelmiş...geçmişte bu zirveyi 4000-5000 olan endekste yapmıştı...dolar bazındaki fiyatı ise 1,44 dolardır (39 tl) ...diğer demir çelik şirketlerinden çok çok iyi ...beklentileri de çok iyi...bu beklentiler ile buralarda hala sürünüyor olmasına ben çok şaşırıyorum...

kaliteli hissede tahtacı eğer ky yı mallandırıyorsa bence iyilik yapıyordur...kötülük değil...kıymetini bilen ky lar bu hisseden iyi bir fayda sağlayacağına inanıyorum..
    Abi bu yoruma itibar puanı vermek istedim lakin dön dolaş öyle gel dediler.

Sayfa 88/394 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •