Sayfa 233/398 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. https://www.tradingview.com/x/OZ5TWwu0/

saatlik

39.70 üzerinde tutunmaya devam ettikce yukarı hamle için güç toplamış olacak..

buradan kalkışla tarihi yükselen tepeler direncini kırabilecektir.

bu beklentiler bu işlerle olması gerekende bu

tabi bence.

40 nin üstünde tutunamıyor, niye acaba????? Bilhassa endeksin tepeleri aştığı bu zamanda.

3. Çok atlayan oldu son haberle. Onlar dokulmeden gitmez. Tabii sosyal medyada prim kasmak için sürekli her hisseyi önerenler bunu da önerdi, çok atlayan oldu bu yüzden. Zor kısada

4. Bir de lotu az hisseyi goturyorlar. Kaç gündür izliyorum binho çok hızlıca çıkıveriyor. 41 üzeri kapayinca rahatlsr umarim

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bir de lotu az hisseyi goturyorlar. Kaç gündür izliyorum binho çok hızlıca çıkıveriyor. 41 üzeri kapayinca rahatlsr umarim
    Binho nun lotu az, toplanmış, halka açıklığı az, sektörü üretken ve güncel. Hakim grubunda hedefleri var ve niyetleri iyi.

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/OZ5TWwu0/

saatlik

39.70 üzerinde tutunmaya devam ettikce yukarı hamle için güç toplamış olacak..

buradan kalkışla tarihi yükselen tepeler direncini kırabilecektir.

bu beklentiler bu işlerle olması gerekende bu

tabi bence.

https://www.tradingview.com/x/fVGIMcgd/

saatlik

kapanış yeri manidar olmuş

endeksin gazıyla yüksek açar ama nasıl kapar bilmek zor

şu ralliyide kaçırıyoruzya helal olsun

tabi bence.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Ben çok sık al sat yaparım abi bu yüzden çok zarardayim kar edemiyorum açıkçası sizden sürpriz hisse bekliyorum ;) Kocaer endeksten önce gittiği için ve endeks yeni uçmaya başlayacağı için karar veremiyorum değilse siz varsanjz umut vardır
    Yaklaşık 8 aydır bu hissedeyim..ilk günlerde fiyatı 17_18 aralığında iken çok hantaldi..dikkat edilirse artık daha hafif...bir çok hisse önceki zirvelerinden bayağı uzak iken Kocaer 36:22 zirvesini çoktan geçti..
    Zaman kocaerin lehinedir..beklentileri peyder pey gerçekleşmeye çok yaklaştı..Suudi Arabistan tam bir supriz oldu...modernizasyon yatırımları Mart ayı sonunda bitecek..jes yatırımı devam ediyor..
    Takaslarda ise Citi sert topluyor...satışta olan fonların elinde 32 milyon lottan sadece 7 milyon lot kaldı..bunlar da biterse iyicene rahatlar tahta..çelik fiyatları da yükseliyor..yani konjoktur de kocaerden yana..bence göze hoş gelecek çıkışlar da çok yakın..ben umutluyum .
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. ben kocaerin performansını bir ay önce iki hisse ile karşılaştırarak ölçmek istedim...endeksin son düşüşünde bir ara turex ,sarkuysan ve kocaerin fiyatı 29,00 tl civarlarında aynı idi...kocaerin malum zirvesi 36,22 iken 41,74 leri gördük ve şu sırada 39,60 tadir...tureksin zirvesi son bir yılda 40,10 muş...şu sıralarda ise 33,76 dadır...sarkuysanın zirvesi de 48,00 mış...şu sıralarda ise 32,00 tl dir...

görüldüğü üzere diğer iki hissenin zirveleri çok daha yukarılarda iken henüz o zirvelerini görebilmiş değiller...ama kocaer eski zirvesini de geçip yeni bir zirve oluşturmuştur...üstelik de henüz beklentilerinin hiç biri gerçekleşmedi...gerçekleşmesi ile ilgili kap haberleri düştüğünde kocaerin daha da iştahlı olacağını tahmin ediyorum...

o yüzden de ben kocaerden memnunum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 233/398 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •