Sayfa 399/399 İlkİlk ... 299349389397398399
Arama sonucu : 3187 madde; 3,185 - 3,187 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Endeks fezaya çıktı hisse geri geri geldi, son bir haftadır negatif ayrıştık, 65'lere çıkartıp basmaya başladı ve hala doyamadı galiba.
    Bilançoda sıkıntı çıkmazsa bu rezil hareketler geride kalır, 60 altında yalansın sen Kocaer.
    valla hocam artık bunlardan her türlü üç kağıt beklenir, bilançoylada oynarlar ,haberde revize ederler vs..gece yarısı mal boşaltmak için kap atan şirketten her şey beklenir..zaten ayrı bir şirkette kurdular yapacaklarına kılıf olması babında..arabistanda da ne çevirdikleri belli degil..,özcesi : şirketin ve hissenin kurumsal güvenilirligi sıfırlandı ki ondan ben ,tahtadaki fiyata bakılması ve 61 üstünde kalınması gerekir , gerisi ıvır zıvır dedim..kurumsal güvenilirligi olan şirketlerin yatırımlarına ve büyümesine bakılır..

2. bu arada teknik olarakta ilk etapta 58.500 üstüne hacimli atması ve tutunması lazım..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    valla hocam artık bunlardan her türlü üç kağıt beklenir, bilançoylada oynarlar ,haberde revize ederler vs..gece yarısı mal boşaltmak için kap atan şirketten her şey beklenir..zaten ayrı bir şirkette kurdular yapacaklarına kılıf olması babında..arabistanda da ne çevirdikleri belli degil..,özcesi : şirketin ve hissenin kurumsal güvenilirligi sıfırlandı ki ondan ben ,tahtadaki fiyata bakılması ve 61 üstünde kalınması gerekir , gerisi ıvır zıvır dedim..kurumsal güvenilirligi olan şirketlerin yatırımlarına ve büyümesine bakılır..

Niyet ne olursa olsun patronun mal satması travmaya sebep oldu, böyle satışlar hoş karşılanmaz, yatırımcı hisseden uzaklaştı, zaten 70'lerden buralara ve aşağılara gelmesinin sebebi de buydu, şimdi hala bunun sıkıntısını yaşıyoruz, gelen tonla olumlu haberle bir daha orayı göremedik.
    Hisseye aşık olmak yok, temkinli iyimserlikle devam ediyoruz bakalım, başka yanlışlarını görürsem selamı keserim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 399/399 İlkİlk ... 299349389397398399

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •