Sayfa 246/398 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon
Arama sonucu : 3178 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Son iki günde %5.5 düştü, tepeden ise %8 geri geldi, bir yere kadar düzeltme normal karşılanırdı ama çok abarttı yine, başa döndük nerdeyse, 41-42-43 fiyatlarda onca işlem yapılmasına rağmen bu kadar hızlı altına gelmesi hiç normal değil, aklını başına al tahtacı.
    Bugün kayıpların yarısını geri almalıydı ama hiç iştah yok, bu endekste yatay seyrediyor maalesef, bofa satışları devam ediyor mu acaba.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugün kayıpların yarısını geri almalıydı ama hiç iştah yok, bu endekste yatay seyrediyor maalesef, bofa satışları devam ediyor mu acaba.
    Bankof pek satışta değil biraz alımda. Beni üzen endeksin uçağını bilip hangi hissede olacağımı kestirememek oldu. Bugün 42 üzeri kapasa umutlanitdik. Bir de endeksin uçuşu olunca prim yapamayinca gereksiz belki ama sinir oluyorum

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bankof pek satışta değil biraz alımda. Beni üzen endeksin uçağını bilip hangi hissede olacağımı kestirememek oldu. Bugün 42 üzeri kapasa umutlanitdik. Bir de endeksin uçuşu olunca prim yapamayinca gereksiz belki ama sinir oluyorum
    3 gün üst üstte kırmızı olunca insan sinirlenir elbette, 40 altına da vermeye başladı, ne anladık bu işten.

4. Son attıkları iş kapı boşa gitmiş oldu endeks çıkışını saymasak bile. Yazık oldu. Umarım yeni haber düşer değilse tepelerin direnci artiyor

CITI (BOFA) pozisyonunu koruyor, yatırım fonları ve emeklilik fonlarının satış dalgası karşısında sörf yapıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by net_ria Yazıyı Oku
    CITI (BOFA) pozisyonunu koruyor, yatırım fonları ve emeklilik fonlarının satış dalgası karşısında sörf yapıyor.
    Güzel, malın kıymetini bilenler park ediyor hissede, böyle sağlam bir iki kurum malı iyice toplarsa dansözlük de biter.

7. En sağlam kurum (Norges) en büyük ortak zaten. Diğerleri cambazlık peşinde

8. Eregl'de trend başladı, en son Kcaer ile aynı fiyatlardaydı şimdi 6.5 lira fark attı, bizim tahtada en büyük sıkıntı istikrarsızlık, haberlerle yükselip sonra da bir şey olmamış gibi geri geliyor maalesef, üstüne koyarak gitmiyor bir türlü.

Sayfa 246/398 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •