Sayfa 648/748 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698 ... SonSon
Arama sonucu : 5981 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Yok öyle değil tam olarak.
    Pozisyonumuzu koruyoruz.
    Yıllardır dediğimiz gibi hedef 2026.
    Ancak acun abinin 21.5 dan yaptığı son alımlara rağmen buralara düşmüş olması biraz moralleri bozdu diyelim.
    Ben şahsen 95 cente geri çekilmesini bekliyordum daha öncede yazdığım gibi ve ordan güç toplayarak 2 dalıra ulaşmasını bekliyordum ve 95 centten mallandım.
    Buraları beklemiyordum o yüzden sessizim.
    Karadenizde doğalgaz
    Elektrik şarj
    Temettü bedelsiz
    Denizlide petrol
    Yeni iş kolları
    Opsiyon
    Hükümet değişikliği ile kar marjı artışı
    Opet veya aytemizin halka arzı
    ..........

Hikaye bol düşününce.Bunlardan birkaçı ile 2026 ya kadar 2 dalıra doğru yolculuk yaparız sanki.
    teşekkür ederim, tekrar gireceğim ama zamanı iyi kollamak lazım. bu hafta için planım vardı ama piyasalar kötü biraz daha nakitte kalmakta fayda var sanırım.

2. Santral için ingilizce rapor hazırlayan yatırımcı ilişkileri henüz 2022 faaliyet raporunu yüklememiş. Bekliyoruz

3. herkesin elindekini alıp hop 5 dk tavan))

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    herkesin elindekini alıp hop 5 dk tavan))
    Yapı kredi 2 küsür milyon lotu neden aldı, neden verdi anlamadım. Bugün niye tavan oldu, ya da neden bu kadar düştü, tam muamma

Bugün bedelsiz veya temettü veya başka bir haber gelirse birileri haberi önceden almış olabilir.
    Benim bildiğim 2023 de temettü dağıtacak hale geleceğiz gibi bir açıklamasi vardı galiba
    Ytd

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Yapı kredi 2 küsür milyon lotu neden aldı, neden verdi anlamadım. Bugün niye tavan oldu, ya da neden bu kadar düştü, tam muamma
    Verdimi ne zaman verdi?
    Moluyoruz.
    Ben niye görmedimm

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bugün bedelsiz veya temettü veya başka bir haber gelirse birileri haberi önceden almış olabilir.
    Benim bildiğim 2023 de temettü dağıtacak hale geleceğiz gibi bir açıklamasi vardı galiba
    Ytd
    Geçmiş yıl genel kurulları nisan mayıs haziranda.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    2023 de Yapı kredi 1235000 lot artıda.

Sayfa 648/748 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •