Sayfa 141/993 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    6 li ittifak var. Seçime iki grup girmeli kanaatimce. CHP ayrı diğerleri ayrı. CHP nin zayıf olduğu yerlerde diğerleriyle alınmalı. Cb adayı toplumda karşılığı olan biri olmalı. Olmazsa olmaz bir seçim ben bir beş yıl daha bekleyemem. Aynı şekilde ülke de kaldıramaz. Hasta bir an önce ameliyat edilmeli. Sonra yoğun bakım da destek programi uygulaması gerekir. Şuan ekonomik olaraktan hangi veri doğru. Hangi ihale şeffaf. Hangi atanan liyakatli. Uzun süre tedavi gerekir. Seçimden sonra Kılıçdaroğlu onure edilmeli. Ama seçimde aday olmamalı.
    toplumda karşılığı olan aday koyacaz...
    sonra onu seçtirtip..
    yerine KK getirecez.. ???
    seçmene dk 1 eşşek muamelesi..
    sebep ?
    devamlı seçim kaybeden adamın onore edilmesi gerekiyor...
    ciddi mi bu argüman ?

ne akp tayfasının muhalefeti çekilir. ne reform diye infilak etmesi sonrası, chp batırdı muhabbeti..
    muhalefetin de kazanma derdi olmadığına 100% eminim.
    40 yıldır elini taşın altın koymayan adamların fatura ödeme sevdasına kapılması komik..

reform süresince, ömürü yetme ihtimali yüksek aday çıkarsınlar ciddiler diyeyim..
    gerisi gürültü..
    Memento mori

Valor Dólar Blue
    @ValorDolarBlue
    ·
    22 Std.
    Dólar Blue subió 0,68% y cerró el día a $295,00. La brecha con el Dólar Oficial asciende al 106,2%
    Fuente: https://valordolarblue.com.ar

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.000 dolar ödeyip giriyorsun yarışmaya
    Ayvalık yağı değil sattığı yağ
    Açık ve net manisa yağı
    Ayrı bi kategori tartışmam
    LeZeti damağınıA uyuyorsa sıkıntı yok
    Ama dediğim gibi manisa yağına ayvalık yağı fiyatı veriyorsanız
    Yada güneyege yağını kuzeyege yağı fiyatından alıyorsanız iyi düşünün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Lübnan'da bir bidon benzinin fiyatı asgari ücreti aşıyor

https://turkish.aawsat.com/home/arti...C5%9F%C4%B1yor

https://mobile.twitter.com/lirarate_com?lang=de
    Lübnanda dolar karaborsa fiyatı.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Biraz fazla 3 kağıda kaçıyor
    Yıllardır dediğin piyasada 5 yıldır varlar.
    1.450 dönüm arazide 50.000 ağaç ile üretim yapıyorum diyor. Bu kısmı en azından ayvalık açısından yalan. Ayvalıkta zeytin ağaçları büyüktür. 1.450 dönümde ancak 14.500 ağaç olur. Üretiminin çoğunu muhtemelwn manisada yapıyor orada daha sık dikebilir. Dolayısıyla ayvalık zeytininden ve ayvalığın kendine özgü aromasıyla ilgisi yok. Hatta manisadan ayvalığa getirip sıktığınıda sanmıyorum manisada sıktırıp tenekeletim üzerine ayvalık damgası vurdurıyor. Ayvalıktaki fabrika adres belli olsun amaçlı.
    Eski sokolun fabrikası ankaradan gelmiş fabrikayı satın almış ama üretiminin çoğu ayvalık değil ama fiyatları maşallah ayvalık fiyatı

Trilye ve Ayvalık çeşidi zeytinden bahsedip Memecik zeytin cesidinden de yagi satisı yapıyor.
    İstersen nemecik zeytini hangi bölgelerde yetişri bak. Fiyatı ayvalık yağının en fazla 5 te 3 fiyatıdır. Güneyege zeytinini kuzey ege yağı diye satıyorsasadece fabrikasının ayvalıkta olmasındandır.
    Fazla güvenmem en azından o fiyattan almam köklü ve özgün direk ayvalık zeytini kullanıyorlar. Nermin hanımda gömeç burhaniye edremit ayvalık karışık kullanır.
    Turkiye zeytinyaginda o kadar geriki

2-3 sene once butik bir yag ureticisi ile muhabbet ederken urettikleri zeytinyaginin icindeki polyphenol oranini sormustum

Bizimki cok yuksek dedi ama her yuksek diyene inanma dedi

Dedim neden

Cunku daha Turkiyede laboratuar duzeyinde bunu nasil olceceklerini bilmiyorlar degisik olcum cesitleri var herkes kafasina gore dedi

peki siz naapiyorsunuz dedim

Biz Atina ya yolluyoruz orada olcturuyoruz TUrkiyede zeytinyaginin icindeki polyphenol u olcecek duzgun laboratuar yok demisti

zeytinyagini degerli kilan sey polyphenol dur. Onun degerini bilmedikten sonra bi anlami yok zaten. Piyasada satilanlar gercek yag degil

6.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    reis tekar kazanır.. sıkıntı olursa, hastalık filen denir, akar yetkilendirilir.
    ekran görüntüsünü tarihiyle alın..
    Sayın Zaf.Dogu Reis daha güçlü olduğu ekonomik krizin bu kadar hissedilmedigi, göçmen sorunu gündemi meşgul etmedigi kendi icinden iki parti çıkmadığı (oy oranları az da olsa)2018 seçimlerinde %52.59 oy aldı.
    Bu kadar olumsuz gelişme %5-10 oy yitimine neden olmamış mıdır?

7. zengin insanlarin ortak ozellikleri

https://twitter.com/EthicsInBricks/s...11716876136455

Sayfa 141/993 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •