Sayfa 259/993 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Alman tuvalet kağıdı üreticisi Hakle, enerji maliyetlerindeki artış nedeniyle iflas başvurusunda bulundu
    Almanyada tuvalet kağıdı üreticisi Hakle, ham madde ve enerji maliyetlerindeki keskin artışın sebep olduğu mali zorluklar nedeniyle iflas başvurusunda bulundu.

Avrupa yıllarca ucuz Sibirya doğal gazını bol bol kullanarak sefasını sürdü.
    Şimdi Avrupa da söz sırası tekrar Atilla da.
    https://www.youtube.com/watch?v=6SZuFi9htLA

Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Ona sittinsene denir, 60 yıl anlamındadır.
    O neyin ne olduğunu bilir
    Sittin seneyide siktin seneyide
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Bugün namazı niyazında bir arkadaşla yemek yedik .

Konu borsadan açıldı boşta paraya Faiz işletiyorlar bu haram dedi ne yapmak lazım dedi konu değişti hangi hisseler var dediğimde büyük çoğunluğu bira hissesi imiş olduğunu öğrendim

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    R*E'nin karşısında tuvalet terliği olsa onaoy veririm diyen garip bir kitle var. Ben kendime bu hakareti bir daha ettiremem.

Ekmelettin ile ettim. Pişmanım. Bir daha tövbe.

ytd
    Beni bilen bilir. Ekmek için ekmelettini aday göstetklerinde sandığa gitmeyeceğimi yazdım sandığada gitmedim. Pişmanda değilim doğru yaptım.ama birilerinin kk nin uygun aday olmadığını söylemeleride tuhafıma gidiyor. Kk uygun adaylardan biridir. En azından bürokraisiyi biliyor devlete saygılı diploması var. Hukuku referan alıyor. Diğer kişide bunların hiç biri yok. Kk aday olursa oy veririm. Parti programı seçim vaatleri önemli. Mansurda aday olsa desteklerim ekremde olsa desteklerim ama 4. Bi aday ortalığı karıştırabilir. Helede ekmek için ekmelettin gibi bir adam olursa. Emmeyede gömmeyede gelecek adayı koyarlarsa gene oy atmam. Nehi hakediyorsak öyle yönetilmeye devam edelim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Ona sittinsene denir, 60 yıl anlamındadır.
    O nezaketlisi oluyor A A.'dan sonra uymaz, sikkime kadar yolun var denilince de, Hindistandaki Sikkim eyaleti olmadığı gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Kabine toplantısı sona erdi , Erdoğan açıklama yapacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Önce bir sistem kur.

8.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Son dakika.
    Avrupada göçmen kuşlar güneye doğru harekete geçmeye başladılar.
    Önce bir sistem kur.

Sayfa 259/993 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •