Sayfa 316/993 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Acilen 'fişi' çekmem lazım, altın mı 'alsaz', Ereğli temettücü amca moduna mı geçsek derken...

Altın yamuldu, Ereğli önce bi şey oldu, sonra başka şey....Arafta kaldım.

Bloombergte gündüz Güzem Ablayla, gece Aslı Ablayla kardeş olduk, hanımdan çok görüyom ikisini de...

Hiç bulaşmam dediğim VİOP ta bile işlem yaptım.

Napsaz bilemedim, spor salonuna yazılacaktık şu ciks olanlarından...taytlı ablalar eşliğinde indirip kaldıracaktık, buhar banyosu, havuz neyim...

Haftada iki gün bizimkilerin gittiği bara takılacaktık, geyik ve gırla nostalji eşliğinde, memleketi kurtaracaktık...

Eskiden...2000 ler filan, NTV nin borsa teleteksine bakmaktan, geceleyin teleteks görmeye başlamıştım...şimdi de grafik neyim görmeye başladım.

Fişi çekmem lazım, herkes finansal özgürlük peşinde...ben özgürüm arkadaş, yampala yatarak çalışmadan yaşayabiliyorum, bunca yıldan sonra...

Kayınço çok fena araba alıp satıyor...gerçi bu aralar gazozmuş da..gidip ona mı takılsam, en azından hareket neyim olur, belki biz de bir iki alır satarız, olmadı götür getir, yancı takıl...

Bu ne yaw....ABD de istihdam 300 bin kişi artmışmış, 100 bp puan arttırabilirmiş FED...esteklerin kösteklere oranı...APS düşmüşmüş, makas kapanmışmış....aluminyumuna da, ham MDF sine de, çelik üretim maliyetine de...

Bir cinnet her şeyi halleder. (bknz Dondurmam Gaymak)

Astala Vista forum...

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    kuradan kısa bir süre önce akp'den istifa ederiz o sorunu da çözeriz, konutlar tarafsız vatandaşa çıkmış olur..
    Yargıtay da gir çık tarih var. Hiç bir şey gizli saklı değil ha devletin sisteminin fişini çekerler sorveri yakarlar o başka.

3. Karakışa kadar Altın ve Euroyu bekle derim.
    Altın 1500-1550 dolar (bütün dünya bir şekilde altın çıkarıyor topraktan ve piyasaya yavaşca sürüyor)
    Dolar/Euro da 0.90 civarı güzel bir giriş yeri seviyesi olabilir.Avrupada enerjiden dolayı sanayi iyice yavaşlamaya başlar ise.

Borsada şimdilik flat günlük al-satlarla yatay 2-3 ay daha bekliyorum ben kendim.
    ki es kaza Xu30 da iyi fırsatlar çıkana kadar.

Güneş Oğlak dönencesine bir ulaşsın.Avrupanın ve kendi durumumuzu bir görelim yaklaşacak olan seçim öncesi.
    Aralıkta KKM cilerde biten bir yıldan sonra yeni bir karar alacak ayrıca.
    Son düzenleme : HURKUŞ; 15-09-2022 saat: 21:56.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yargıtay da gir çık tarih var. Hiç bir şey gizli saklı değil ha devletin sisteminin fişini çekerler sorveri yakarlar o başka.
    gir çık tarihini ne yapacaksın, kura çekilirken parti üyesi miyim değil miyim, hatta bir gün önce chp'ye üye olurum..

5.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Malı ve yeri görmeden parayı vermemek lazım.Satma yasağı olur ise talep düşer fiziki olarak evin çıktığı yer ile yaşadığı ve/veya çalıştığı yer uzak ise satmak isteyebilir insanlar.Bunda engel olmammalı.
    İlk günkü etki ile talep çok olabilir doğal olarak.
    Sözleşme ve para yatırma zamanı gerçek sonuç ortaya çıkacaktır.
    Halkın konuta o kadar çok ihtiyacı var olduğu bilindiği halde ilgilenilmedi tam seçim arifesinde akıllarına geldi.

Kurada çıkmayanlardan ise beklentileri ise ters tepecektir ister istemez.
    yahu hurkuş 20 yıldır adamları tanımadınız mı, hala evin yerinden söz ediyorsunuz, ben vatandaşın 500 tl.sine acırım..

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    gir çık tarihini ne yapacaksın, kura çekilirken parti üyesi miyim değil miyim, hatta bir gün önce chp'ye üye olurum..
    Onlarda o kadar akıl yok öyle bir şeyi reisi oyar

7. Konya'nın bir kaç yerinde TOKİ var. Kışın otobüs çıkmıyor iniyorlar itekliyorlar. Saat başı var. Herhalde otobüs şoförü yolcular birbirini akrabalarının kadar iyi tanıyordur. Hangi saatte hangi yolcu olacak biliyordur. Selçuk üniversitesinde öğrenci ise 2 saate okula varamaz.

8. TOKİ'nin bizim memlekette yaptığı evlerin ulaşımı nadiren otobüs geçiyor. Kışın balkondan kar kürüyeceksin. Ağustostan sonra balkonda sigara içerken pardesü al üstüne üşürsün öyle yerlerde idi. Bunlar bunlara daha da uzak olacaksa işe nasıl yetişecek. Oralara servis gitmez işe gitmek için 2 saat lazım. En iyi çözüm bir grup bir arabayla kendi aralarında masrafı ödeyip gitmek. Ben ilk böyle yerde oturduğumda otobüse binmek için 45 dk yürüyüp beş on durak ancak otobüsün kapı körüğüne biniyordum. Askerden geldim hastaneye arkadaşları ziyarete gittim öğle vakti çıktım hastaneye vardığımda mesai bitmişti. Servis yoktu hiç bir şekilde yetişemedim işe. Sonra özel bir hastaneye geçtim daha yakın ona da bir motorsiklet tramvay ve bisiklet ile 1,5 saatte varıyordum üçünü giderken ve gelirken ayrı ayrı kullanarak gidip geliyordum. Sene 2000.

Sayfa 316/993 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •