Sayfa 405/993 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Motorine 1,10 TL, benzine 0,62 TL zam bekleniyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Motorine 1,10 TL, benzine 0,62 TL zam bekleniyor.
    Varil fiyatları dünyada düşmüş, bizde zamma devam...!!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Antalyaya bu yıl 175.000kişi için oturma izni verilmiş çoğu rus her biri için 10.000 dolar istesek 4 te 1 ine yakınını ödemiş oluruz. Ev kalmamış antalyada seferberlik emrinden kaçan ruslar yüzünden
    Afganlar savaşmak istemez bize kaçar suriyeliler desen öyle rusu aynı ukraynalısı aynı bizim memleket yabancı asker kaçağından geçilmiyor
    Ben ne zaman alacağım şu oturma iznini ah be. $10k yetiyor muymuş Antalya'dan oturma izni almak için?

ytd

Akp / Ömer Çelik : Hak ve özgürlükler mücadelesinin öncü siyasi hareketi biziz. Mücadele ettik, bedel ödedik, geri adım atmadık.

Çarşamba günü Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın yapacağı grup konuşması bu tarihi mücadelenin yeni bir aşaması olacaktır.

Çarşamba günü herkesi ekran başına bekliyoruz.

Cumhurbaşkanımızın açıklamaları, hak ve özgürlükler mücadelemizin tarihine atılmış çok güçlü bir imza olacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Antalyaya bu yıl 175.000kişi için oturma izni verilmiş çoğu rus her biri için 10.000 dolar istesek 4 te 1 ine yakınını ödemiş oluruz. Ev kalmamış antalyada seferberlik emrinden kaçan ruslar yüzünden
    Afganlar savaşmak istemez bize kaçar suriyeliler desen öyle rusu aynı ukraynalısı aynı bizim memleket yabancı asker kaçağından geçilmiyor
    https://m.youtube.com/watch?v=IXXEgtjrUfs

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ben ne zaman alacağım şu oturma iznini ah be. $10k yetiyor muymuş Antalya'dan oturma izni almak için?

ytd
    Geçici oturma izni beleş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Geçici oturma izni beleş
    Kızılay meydanında mı?
    Yoksa ulus meydanında mı??
    Yoksa papazın bağında mı??
    Sakarya çarşısında dönercide mi???

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Akp / Ömer Çelik : Hak ve özgürlükler mücadelesinin öncü siyasi hareketi biziz. Mücadele ettik, bedel ödedik, geri adım atmadık.

Çarşamba günü Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın yapacağı grup konuşması bu tarihi mücadelenin yeni bir aşaması olacaktır.

Çarşamba günü herkesi ekran başına bekliyoruz.

Cumhurbaşkanımızın açıklamaları, hak ve özgürlükler mücadelemizin tarihine atılmış çok güçlü bir imza olacaktır.
    Sosyal medya yasasıdır o.

Sayfa 405/993 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •