Sayfa 87/993 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Kuzey Koreliler Rusya'ya yardım için Ukrayna'ya gitti
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

2.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Ayni kisi degiller
    fuatla bin ali aynı kişi, memleket farkında değil..

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2022 Yks sonuçları açıklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Moody's, not düşürülmesinin gerekçeleri olarak ödemeler dengesi üzerinde artan baskılar, döviz rezervlerinin daha da düşmesi riski, yetkililerin lirayı istikrara kavuşturmak ve döviz tamponlarını yeniden oluşturmak için alışılmışın dışında yöntelere başvurmalarını gösterdi.

Kredi derecelendirme kuruluşu, "Türkiye'nin ödemeler dengesi üzerinde artan baskılar ve döviz rezervlerinin daha fazla tükenmesi riski bulunuyor. Türkiye'nin cari açığının önceki beklentileri büyük bir farkla aşması muhtemel, bu da küresel olarak finansal koşulların sıkılaştığı bir zamanda dış finansman ihtiyacını artıracaktır." değerlendirmesinde bulundu.

Moody's, yetkililerin lirayı istikrara kavuşturmak ve döviz tamponlarını eski haline getirmek için giderek alışılmışın dışında önlemlere başvurmak zorunda kaldıklarına işaret ederek, "Enflasyon, yirmi yılı aşkın bir sürenin en yüksek seviyelerine geldi ve yükselen enerji ve gıda fiyatlarının yanı sıra Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) politika faizini artırma konusundaki isteksizliğini de yansıtarak önümüzdeki aylarda muhtemelen daha da yükselecek." dedi.

Moody's'e göre, giderek daha karmaşık hale gelen düzenleyici, mali ve makroihtiyati tedbirlerin bir dereceye kadar makroekonomik istikrarın yeniden sağlanmasında etkili olması pek olası değil.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Avm dükkan örnek kirası:

Metrocity İş Merkezi’nde bulunan 95 m 2 ’lik bölümün mevcut kiracısı olan Metro Portföy yapılan kira sözleşmesinin 1 yıl uzatılarak aylık 16.726 TL bedelle kiraya verilmesine karar verildiği açıklandı.

Bu durumda geçen gün paylaştığım 70 milyon TL hayli yüksek bir fiyat görünüyor....4185 ay yani 348 yıl. Yerler aynı değil ama bilemiyorum...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Öbür şeyin kafasını yine yeniden cama kıstırdılar.

EURO = Camdaki kız

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    2022 Yks sonuçları açıklandı
    Benim 2 Numarada Üniversiteli oldu .2 Öğrenci nasıl okutacağız a.q ....

Sayfa 87/993 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •