Sayfa 224/993 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    2001 den beri çiftçilik yapıyorum Şanlıurfada, bakın bana 1 aylık gelen elektrik faturası 1 milyon 146 bin lira. Biz sıcak bölgenin insanları sürekli devlet büyüklerimize saygı gösterir, severiz, biz size de oy veririz. Torbalarca oyu AKP ye verdik. Gelen vurdu, giden vurdu.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber
    Nasil bir ciftlikmiski bu ayda 1 milyon elektrik faturasi geliyor? Eger cok buyuk arazi ise normal sikayet nedir?

Birde adam 1 kuyu 1 trilyon lira dedi ne demek istedi? Kuyuyu acma maliyetimi bu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Edremit pazarı sokaklarında konuşulanı iyi atıyon
    Edremitbayvalık dikili de bunlar olmadığı gibi akp ye yakın olan burhaniye ve gönen taraflarında bile böyle konuşan yok.
    öyle deme başkan, chp.li belediye başkanı bile akp'ye geçecekmiş
    lakin bu amk. tarkanı haber mi aldı nedir geççek diye şarkı besteledi, foyam ortaya çıktı diyormuş..

3.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Ben de unutmuşum yaptırmayı bugün yaptırdım zamlı fiyattan 2500 e patladı ceza ile beraber :/ Soygun resmen

2 aydır serseri mayın gibi geziyormuşum farkında olmadan

O değil de ben bir de Antalya'ya gittim geldim Temmuz'da bu şekilde iyi çevirmediler

4. Bu tip sanal ortamlarda 5-10 taraftarla kendini kuvvetli - saygın hisseden bazı zavallılar nedeniyle bu ülke bu hallere düşmüştür. Halktan kopan her siyasi grup yok olur. Halk diye bahsedileni kendi çevresi sananlar yanılgı yaşarlar. Ayvalık - bodrum vb. yerlerde kendine elit yaşarken şehirlerin varoşlarında yaşanan derin sıkıntıları görmezden gelenler, kendi otosunun deposunu doldururken 100 tl. fazla ödemeyi hazmedemeyen sade vatandaşın evine askıda ekmek gittiğini göremiyor veya görmek istemiyor.

Burada kendi çıkarlarına hizmet etmeyen her yazıyı ağır eleştiren - saldıranlar benim hiç umurumda değil. Ben sadece gerçeklerle ilgilenirim. Doğru her zaman her yerde aynı doğrudur. Bugün doğru olana yarın yanlış diyemem. Afganistan, pakistan bugüne nasıl geldi, kimler inanmıyordu böyle olacağına ?

herkes kendi yaşadığını bilir ! bazı şeyler yazılamaz, konuşulamaz ama bu unutulduğu anlamına gelmez. Şimdilik bu kadar yeter. Herkes hak ettiğini yaşasın.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu tip sanal ortamlarda 5-10 taraftarla kendini kuvvetli - saygın hisseden bazı zavallılar nedeniyle bu ülke bu hallere düşmüştür. Halktan kopan her siyasi grup yok olur. Halk diye bahsedileni kendi çevresi sananlar yanılgı yaşarlar. Ayvalık - bodrum vb. yerlerde kendine elit yaşarken şehirlerin varoşlarında yaşanan derin sıkıntıları görmezden gelenler, kendi otosunun deposunu doldururken 100 tl. fazla ödemeyi hazmedemeyen sade vatandaşın evine askıda ekmek gittiğini göremiyor veya görmek istemiyor.

Burada kendi çıkarlarına hizmet etmeyen her yazıyı ağır eleştiren - saldıranlar benim hiç umurumda değil. Ben sadece gerçeklerle ilgilenirim. Doğru her zaman her yerde aynı doğrudur. Bugün doğru olana yarın yanlış diyemem. Afganistan, pakistan bugüne nasıl geldi, kimler inanmıyordu böyle olacağına ?

herkes kendi yaşadığını bilir ! bazı şeyler yazılamaz, konuşulamaz ama bu unutulduğu anlamına gelmez. Şimdilik bu kadar yeter. Herkes hak ettiğini yaşasın.
    Az önce atıyon dedim
    Şimdide yalan konuşuyorsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Erdoğan : Gerçekleştirdiğimiz demokrasi ve kalkınma devrimleri sayesinde Türkiye , ülkesi ve milletiyle dünyanın en üst ligine yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Atan atana
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Ağustos ayında bir çok şehri gezdim. Bir kaç düğüne katıldım. Gittiğim yerlerde bir çok kişi ile konuştum. İktidara yoğun eleştiri yaptım. Güçlü biçimde hükumeti savunan çıkmadı. Ya benden cekindiler renk vermediler ya da millet savunacak argüman bulamadi.

Sayfa 224/993 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •