Sayfa 174/993 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

NTV’nin edindiği bilgilere göre, paket iki ayaklı olacak.

Buna göre, 5 milyona yakın ailenin 2 bin liraya kadar olan borcu icradan düşecek.

Bu amaçla ailelerin borçlu olduğu şirketler, icraya verdikleri alacaklarını muhasebe kayıtlarında gider olarak gösterecek ve vergiden düşecek.

https://www.normhaber.com/dar-gelirl...z7pj3JdmQsqe-0

2. seçim penceresini tutturduk gibi...
    hayırlara vesile olsun...
    Memento mori

3.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Şükrü, adil değeri kaç sence?

Ortalamalara göre açıklanabilir mi eskisi gibi? Şakül biraz kaydı çünkü..
    Şunu söyleyebilirim, resmi enflasyon kadar mevduat faizi olsaydı şu anki kur adil değerinin %10 üzerinde demek olacaktı.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Titanlar sıkıştılar, terso yakalandılar...burdan bankaları kaldırıp öteden sınai ve holdinglere çakacaklardı hesapta...

İşin içinden çıkamazlarsa, birbirlerini yiyebilirler...kurtlukta düşene gangbang kanundur. Fazla da şaapmamak lazım.YTD

Sınai Bist-Eksik dalga var demiştim, onu da çizdi, normalde buralarda bir yerde bitmeli, küçük bir ED var, sanki onu tamamlayacak. Yok erenler topluca hu çekme konusunda anlaşırlarsa, nolur, dolar bazlı genişleyen üçgen hedefi olur, seçim meçim ortaya karışık beklentiler...Ne demişti ilk TV ye çıktığında 42 milyar dolarla ilgili netekim, 'Açın bakın herkeş aldı', buradaki herkeş tüm erenler, solcusu sağcısı alayı...dolayısıyla 'herKeş' anlaşabilir de...Binanaleyh yaşasın Titanizm..

Bist-Sınai

YTD

Hıdır the Cassandranın Tarağına Yan Basan, Kabresığmaz, İtebinmez, Bolu Mangal...pardon Bre Kahpe Bolu Beyi Savar, ailenizin nöbetçi ebced sayarı, uykusuzlar klübü üyesi, bilumum promosyon avcısı, emekli, yarım adam, 'Ne demiş Vehbi Koç?'

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    6 milyona yakın vatandaşın yaklaşık 30 milyar lira tutarındaki icralık borcu tasfiye edilecek. Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi temel ihtiyaçlara ait sözleşmelerden kaynaklanan borçları devlet üstlenecek.
    İktidar muhalefetin her vaadini kendisi yerine getirip yeni gelecek iktidara tek iş bırakmayacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 87 kuruş zam bekleniyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dünya : Bu zam hayata geçerse motorine son 15 günde beşinci kez zam yapılmış olacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 174/993 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •