Sayfa 379/993 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Diger taraftan, girtlagina kadar suca bulasmis, suc isleri bakanini hala tutmasi, bana hic secime gidecekler gibi gelmiyor.

SPK ve BDDK'nin yaptiklarini millet gormuyor saniyorlar.

Rusvette suc ustu olan danismanlar, Unal Ban, Taskesenli oglu sebekesi hala savciliga verilmedi.

Bu adam ulkeyi atese atar, savasa sokar dakika dusunmez.

O gun bunlara yol veren hukuk adamlari ne olur bilemem.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bence dogrudur.

Hic kafasi calismayan ve de cok cahil biri bu adam.

Ikide bir faizi indirdik diyor, inen faiz politika faizi, yani MB'nin bankalara para satarken uyguladigi faiz.

Bu faiz orani bugun %12.

IsBank'in kredi gecmisi en yuksek musterisine uyguladigi tuketici kredisi faiz orani aylik % 2.35 ( 36 ay vade icin ) yillik %42 lere variyor. Bunun yaninda bir de dosya masrafi sigorta vs var.

Bu adam faizi indirdik propagandasini bu sekilde yapiyor.

Anlamayanlar icin.

O nedenle eger secim olur, bunlar hile yapamaz sa, % 20 oy alamazlar.

Yazin bir kenara.
    öyle düşünmeyin üstadım tatilde çeşit çeşit insan tanıdım, hani nerede battık bittik diyolar nerede kafasındalar reisin şahsının %20 kemik oyu vardır en azından, akp için demiyorum yani misal bugün bıraksa geride parti kalır mı bilemem?

3. EYT çıkarsa emekli olur mu acaba
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

4.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    EYT çıkarsa emekli olur mu acaba
    af çıkınca hapisten çıkan hırsızın, arsızın iflah olacağı kadar..!!

TCMB net uluslararası döviz rezervleri 9,67 milyar dolar oldu(Önceki $12,09mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

(TCMB faizi) Önümüzdeki Para Politikası Kurullarında bunun daha da inmesi gerektiğini telkin ediyoruz

bağımsız olduğunu iddia eden merkeze el fatiha
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    öyle düşünmeyin üstadım tatilde çeşit çeşit insan tanıdım, hani nerede battık bittik diyolar nerede kafasındalar reisin şahsının %20 kemik oyu vardır en azından, akp için demiyorum yani misal bugün bıraksa geride parti kalır mı bilemem?
    % 20 Kemik oy + % 10 kemiksiz oy, % 7 uluyan parti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Burada açıkça AKP güzellemesi yapamayanlar AKP gitse de Ülke düzelmeyecek , ülke bitik falan hikayeleri anlatıyorlar...5 mütehitten ülke kurtulursa başka birşey yapmalarına gerek Ülke otomotik düze çıkar.....Birde batı ile olan ilişkileri onarırlarsa al sana sıcak soğuk para

Sayfa 379/993 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •