Sayfa 60/70 İlkİlk ... 10505859606162 ... SonSon
Arama sonucu : 560 madde; 473 - 480 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. Ayrıca ingramın talep görmesinin tek sebebi piyasada az lotu olması emin olun eğer bu şirketin dolaşımdaki payı 2 milyon olsaydı ingramın şuanki fiyatının *3 üyle fiyatlanırdı bu arada gelecek yılki 1 liralık temettü şimdiden garanti oldu benim tahminim yıl sonu karıyla 2 liranın üstünde olacaktır
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Şöyle diyeyim bu bilanço inci gibi ışıl ışıl parlıyor şirket şimdiye kadar hep güzel bilanço gönderdi ama piyasada gerekli itibarı görmedi böyle bilançolar geldiği sürece ufak ufak fonlar listeye alacaktır kim erken alırsa o daha fazla kazanacaktır diye düşünüyorum

3. Bu aztek öğrenciye vergisiz telefon işlerinde kulaklık powerbank şarj aleti vs satışlarını katlamaz mı acaba diye sesli düşünüyorum. Hiç bir düşünür bunları dillendirmiyor ama acaba farkında mı değiller yoksa ben mi hayal kuruyorum bilemedim. Bol bol kazançlarınız olsun..

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında AZTEK.E, ELITE.E ve TATEN.E paylarında 01/09/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 29/09/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.

SPK'nın 06/02/2023 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasasında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar tüm paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

5. bu şirket batık şirket sanırım. sahipleri millet düşmanı birilerine benziyor. alanları ALLAH kurtarsın.çok tehlikeli bir şirket

yatırım tavsiyesi değil.

https://x.com/borsauzayi/status/1704...525136823?s=20
    grafik analizim linktedir. bol kazançlar dilerim.

7. Emir paketi cezası gelmiş ama bazı kurumlar bundan muaf mı tutulmuş veya onlar pilav üstümü olmuşlar anlamadım veya kademeleri Bi ben mi izliyorum başka kimse izlemiyor mu mesela 88,45 fiyata yazılan 12 bin küsür lot ne oldu veya 88,25 e yazılan 9bin küsür lot ne oldu emir paketi tedbirinde yazdığın miktarı değiştiremiyorsun miktar azltımı yapamıyorsun fiyat kötüleştirmesi yapamıyorsun eğer böyleyse bu işte Bi yanlışlık var veya spk bunu görür ve...

8. Dünya liderleri kana bu kadar susamışken savaş kaçınılmaz bir son gibi geliyor bana bist şu an bile en çok etkilenen borsalardan biri ayrıca şirket geçen sene 28 kasımda geleceğe dönük Bişeyler paylaştığında hemen ardından 7 8 aralıkta ctiy fonlar sert satışlar yaptılar halbuki herşey çok iyiydi bu sene aynı açıklamayı iki ay önce yaptı ve yine fonlar felan satış yaptı açıklamanın devamında sanki şifreli Bi haberleşme yapıyorlar kendi aralarında açıkçası korktum halbuki şirketin ihraç ve geleceğe dönük hasılat ve hasılat taki karlılık açıklaması çok iyi ama piyasa ve hissede pozisyon alanlar muamma

Sayfa 60/70 İlkİlk ... 10505859606162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •