Sayfa 28/41 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 328 madde; 217 - 224 arası.

Konu: HKTM Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 2050 yılında HKTM için okuyun...

Vizyon sahibi olmak ayrıcalığını kullanın....

https://www.automationtr.com/iyi-muh...yesi-hktm.html
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Sayın hocam ben şahsen 2050 yi görürmüyüm bilmem. Görecek dahi olsam hktm bende o güne kadar durmaz zaten. Keşke dursa asıl yatırım o zaman olur ama nerdeeee. Kızların çeyiz paralarını kazanayım hktm yoluna ben yoluma. Saygılar Allah'a emanet olun.

3. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Dünyada ki robot teknolojisini ve pazarını yöneten Çin ile yakın ilişkiler her zaman önemlidir.

5. Durumlar böyle....

sayın yıldız tozu merhaba

teknik yorumum aşağıdadır

https://twitter.com/borsauzayi/statu...595445249?s=20

8. Teşekkürler Sn.Vedehas verilerini okudum.

Benim şahsi görüşüm çanak tamamlayıp katlaması buda benim şahsi hedefimi 203 lira yapıyor.

Bilanço tarafından matematiksel gidersek daha az yalan söylemeye gerek yok. Bu noktada spesifik işler almasını seviyorum. Yine aslında temelden gelen görüşmeler. Tüsiad ve çin heyetleriyle görüşme olun galata projesi olsun , gemi projeleri olsun değişik projeler buna ek olarak GES taahhüt işleri falan.

Bistte HKTM nin yaptğı iişi yapan başka firma yok. Bakalım gelecek bilanço sevindirecek mi bekliyoruz.

Sayfa 28/41 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •