Sayfa 8/41 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 328 madde; 57 - 64 arası.

Konu: HKTM Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. https://twitter.com/BorsaEditor/stat...79362454691842

HKTM hakkında şahane bir bilgisel hazırlanmış. İlgilenenlere duyurulur.

2. Bugünkü tavan da hayırlı olsun.

Doğrudan tavan olmayıp, hacimlenerek tavana yapışması güzel oldu.

İş, Ak ve YapıKredi alıma devam ediyor.

Şeker yarın satar. Bank of ise, sanıldığının aksine toplama yapıyor gibi.

3. Bugün hisseye son derece sağlam bir temelin atıldığını düşünüyorum.

10 m. lot üzerinde işlem hacmi ve 25.24 günlük ortalama yaşandı.

İşlemlerin hacminin büyük bölümü, balinaların defalarca al sat yaparak tur atmalarından kaynaklansa da, epey fazla KY de dökülmüş oldu. Yani tahtacının işi daha da kolaylaştı.

Bu tür küçük ve tamamen eşit dağıtımlı olmayan tahtalar daha güzel gidiyor. Örnek: İmasm, gznmi vs. Üstelik HKTM, faaliyet alanı yönüyle son derece dikkat çeken bir hisse.

İlla ki bir noktada bu çıkış bitecek ya da yataya bağlanacak. 8 Eylül'de gelecek bilanço, bu çıkışın ya da dönüşün tarihini belirleyecek.

İş yatırımdaki geçen sene bu ay yeotk 35 ten 99 a götüren Spek diye tahmin ediyorum

açıkçası ben hktm nın bılanço durumunu ve çalışma şeklını bıraz inceleyınce beğenmedım..

proje bazlı çalışan bır şirket istıkrar çok az veya yok gıbı bırşey..proje sıparış alırsa iş yapan karlılığı artan bır firma gorunumunde ..

kısa zamanda hıcte yabana atılmayacak prım yaptı..buranın ustünde fıyatlamalar olursa zaten spekulatıf olan çıkış dönüşte çok mağdurıyetler oluşturur.ve uzun bır sure yataya sarar..dıkkat etmekte fayda var..

spekulatıf olarak çok daha yukarılara gıdebılır 12 mılyon hısse var sonuçta; ama yukarıdan alanı çok bekletır ..şuan bu fıyatlamayı hak edecek temel degerlere sahıp değil bana kalırsa..

elınde olanlara bol kazançlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Guzel sirket bilanco guzel gelirse hareketine devam edebilir, al yat buyut😀

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    açıkçası ben hktm nın bılanço durumunu ve çalışma şeklını bıraz inceleyınce beğenmedım..

proje bazlı çalışan bır şirket istıkrar çok az veya yok gıbı bırşey..proje sıparış alırsa iş yapan karlılığı artan bır firma gorunumunde ..

kısa zamanda hıcte yabana atılmayacak prım yaptı..buranın ustünde fıyatlamalar olursa zaten spekulatıf olan çıkış dönüşte çok mağdurıyetler oluşturur.ve uzun bır sure yataya sarar..dıkkat etmekte fayda var..

spekulatıf olarak çok daha yukarılara gıdebılır 12 mılyon hısse var sonuçta; ama yukarıdan alanı çok bekletır ..şuan bu fıyatlamayı hak edecek temel degerlere sahıp değil bana kalırsa..

elınde olanlara bol kazançlar..
    hocam ilk defa etkılendım bende arastırmanızdan sabah eksıde sattım yazık oldu hayırlısı

8. Arkadaşlar sakın yanlış anlaşolmasın amacım kağıdı kötülemek değil bendede var ,ancak bu durum sahtekar conse de başıma geldiğinden buraya yazayım dedim ,orada ben zor bela iletişim bilgisine ulaştım ,daha doğrusu tesadüfen yatırımcı ilişkilerine yahu sizin resmi sitenizde bist te iletişim bilgileriniz yok üstelik alım garantisi vermiştiniz her gün kağıt geri gidiyor hiç olmazsa bilançonuzu ve iletişim bilginizi koyun ne biçim firma bu diye defalaraca uyarmama rağmen ancak bir ay sonra iletişim bilgilerini eklediler hiç geri alım yapmadılar kağıt zırladı gitti

burada kağıt evet ileri gidiyor ancak KAP a girip bakarsanız bunlsrınds iletişim bilgileri ve bilanço bilgileri yok
    mesela aztek te yeni halka arzedildi ancak onlar SPK dan 9 eylüle kadar bilanço için izin aldılar burada ne iletişim bilgisi var nede bilançodan haber ,bu konuda görüşlerinizi merak ediyorum teşekkürler

Sayfa 8/41 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •