Sayfa 283/389 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 3107 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. un var yağ var şeker var ama helvayı yapacak yok...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    un var yağ var şeker var ama helvayı yapacak yok...
    Var bir sıkıntısı,,bilançoyu bir görelim bakalım.
    Gelecek yılda satışta daralma beklentisi olsa bile muayenenin daralması olmaz.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    seneye bu satışlar büyük olasılıkla olmaz ama önce bu sene ki bilançoyu fiyatlamadı..ya oyun büyük...yada bizler bazı şeyleri bilemiyoruz çapımız yetmiyor

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    seneye bu satışlar büyük olasılıkla olmaz ama önce bu sene ki bilançoyu fiyatlamadı..ya oyun büyük...yada bizler bazı şeyleri bilemiyoruz çapımız yetmiyor
    Sorun değil,hangi dilden anlıyorsa,ona göre reçete veriririz,,,246-288 yükselişinde 3.turum bu benim.
    ayni rakam olmasada ona yakın rakamlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Eylül ayı Türkiye'de en çok satan arabalar içerisinde Egea ve Egea Cross'tan sonra Tesla üçüncü sırada. Hızla elektrikli arabalardaki satış rakamları yükseliyor. Wolksvagen elektrikliler 2024 Nisan'da sokaklarda görülmeye başlanacak. Piyasaya girince satıştaki potansiye düşüşü telafi eder. Piyasa henüz ayıkmadı. Piyasa ayıkmadan küçük yatırımcının ayıkmasında fayda var. Ben 249 liradan son lotları da aldım. Maliyet 260. 13 ay içerisinde en az 50 TL temettü beklentim var. 5 lirasını bu ay alacağız zaten.

6. Seneye 45 tl temettü biraz iyimser tahmin değil mi verebilir mi o kadar
    Şahsen ben 35+ tl ile çok mutlu olurum

Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Seneye 45 tl temettü biraz iyimser tahmin değil mi verebilir mi o kadar
    Şahsen ben 35+ tl ile çok mutlu olurum
    45 TL temettü için toplam 10 milyar TL dağıtması lazım. Sadece düşük fiyattan hisse geri alım programı kapsamında toplayıp, 262,5 TL'den kurumsal yatırımcılara yaptığı satış kapsamında 4 milyar TL bilançoda kar var. 9 aylık bilanço gelsin daha kesin konuşuruz. 9 aylık bilanço sonrası F/K'nın 3'lere yakınsayacağını değerlendiriyorum. Geçtiğimiz haftalarda açıklanan 5,11 TL'lik temettü yanlış hatırlamıyorsam 1,25 milyar TL tutuyordu. Bu kadar yüksek temettü dağıtmazsa sermaye artırımı yapabilir.

8. sermayeyi arttırsın..yüksek bedelsiz en güzeli..boşverin temettüyü

Sayfa 283/389 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •