Sayfa 288/390 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 3118 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

3. DGGYO TAVAN Bu neyi ifade eder?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    Dggyo'nun burada mülkü yok. İnşaatı doğuş inşaat yapmıştı. Onun da dggyo ile alakası yok. Burda dggyo ve doasa bol oksijenden başka bişey çıkmaz.
    Çıkar bence. Şöyle ki; kel Ferit bu satıştan gelecek parayla borçlarını sıfırlar para bile kalır ona. Dolayısıyla doası vampir gibi emmeyi bırakır

9 kasımda 18 milyar kar bekliyorum. Tavanlara yarın mı başlar, bilanço sonrası mı onu deyi verin bana.

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Çıkar bence. Şöyle ki; kel Ferit bu satıştan gelecek parayla borçlarını sıfırlar para bile kalır ona. Dolayısıyla doası vampir gibi emmeyi bırakır

9 kasımda 18 milyar kar bekliyorum. Tavanlara yarın mı başlar, bilanço sonrası mı onu deyi verin bana.
    Hocam yilsonu 18 milyar bekleniyordu sanırım sizi 9 aylıktan bu beklentiye iten nedir acaba? Tesekkurler(inşallah olur bu arada)

6.  Alıntı Originally Posted by Kokadu Yazıyı Oku
    Hocam yilsonu 18 milyar bekleniyordu sanırım sizi 9 aylıktan bu beklentiye iten nedir acaba? Tesekkurler(inşallah olur bu arada)
    3. çeyrekte 5 milyar faaliyet karı gelse, (bence en az o kadar gelecektir). 3. çeyrek içinde 3,9 milyarda hisse satışlarından oluşan bir kazancıda bu rakama ekledik mi 9 milyarı buluruz. 3. çeyrekte. 6 aylıkta 9 milyar karıda buna ekledik mi eder 18 milyar tl 9 aylık karı

Faaliyet karı 5 milyarın üstünde gelmeli bu çeyrekte lakin dggyo dan ne zarar gelecek onu bilemediğimden 5 milyar diyorum. Dggyo sırtında olmasa bu çeyrekte 6.5 milyar faaliyet karı getirir derdim

Dggyo karı zararı artık bilançolarda doasa yansıyacak
    Kar yaptığını henüz görmedik nasıl bir gyo ise artık
    Değerlemeleri dışında bir şey beklememek lazım

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    3. çeyrekte 5 milyar faaliyet karı gelse, (bence en az o kadar gelecektir). 3. çeyrek içinde 3,9 milyarda hisse satışlarından oluşan bir kazancıda bu rakama ekledik mi 9 milyarı buluruz. 3. çeyrekte. 6 aylıkta 9 milyar karıda buna ekledik mi eder 18 milyar tl 9 aylık karı

Faaliyet karı 5 milyarın üstünde gelmeli bu çeyrekte lakin dggyo dan ne zarar gelecek onu bilemediğimden 5 milyar diyorum. Dggyo sırtında olmasa bu çeyrekte 6.5 milyar faaliyet karı getirir derdim

Dggyo karı zararı artık bilançolarda doasa yansıyacak
    Kar yaptığını henüz görmedik nasıl bir gyo ise artık
    Değerlemeleri dışında bir şey beklememek lazım
    Sagolun hocam az kaldi göreceğiz beraber sızın yanilacaginizi sanmıyorum hayırlı olsun..

8. Sayın Maharaj, Ferit'in temettü vermesinin sebebi de holdingin borçlu olması ve paraya ihtiyacı olması. Dediğiniz gibi olursa temettü oranlarında düşme olabilir. Şirketin cazip yanı da zaten temettüydü. Bu birçok yatırımcının hisseye bakışını değiştirebilir. Ben uzun yıllardır burada yatırımcıyım. İhtimal vermiyorum tavan serisi yapacağına. İnşallah dediğiniz gibi olur. Çok ucuz kaldı çok.

Sayfa 288/390 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •