Sayfa 385/386 İlkİlk ... 285335375383384385386 SonSon
Arama sonucu : 3108 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    dün %2 prim bugün şu an için %1 prim şahlandı hissemiz bilançonun hakkını verdi.Kar satışları gelmese bari
    şahlanamıyor. altına bez takmamış.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    şahlanamıyor. altına bez takmamış.
    134 ü gördü.İnsanın inanası gelmiyor...Makus talihimizi yeniyor muyuz yoksa..Gün sonu kapanışı hiç bu kadar önemli olmamıştı.

3.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    134 ü gördü.İnsanın inanası gelmiyor...Makus talihimizi yeniyor muyuz yoksa..Gün sonu kapanışı hiç bu kadar önemli olmamıştı.
    Hocam zaten üç aydır anlam veremediğimiz bir baskı vardı... Aslında baskının anlamı belliydi ama neyse orayı fazla kurcalamayalım...
    şirketin mali tabloları son derece olumlu... düşmesini gerektirecek bir durum zaten yoktu... sabır testinin en sert yapıldığı hisselerden biri doas... bunu bilmeyenler zarar ile çıkmak zorunda kaldı maalesef...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim

Arkadaş pay satışından gelecek kâr 3.çeyrek kârını artıracak diyor ama para doas ın kasaya girmiyor benim bildiğim.
    Pay satışını yapan doas değil Ferit Şahenk değil mi?Yani kendi özel hesabından alıp sattığı lotlar değil mi?
    Bence arkadaşın dediği doğru. Gerçi alış ve satış fiyatını bilmiyorum ama bir kar oluşacağını ve bunun 3. çeyrek karına ekleneceğini tahmin ediyorum...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS, malı götürüyor sök,tavana götürecek gibi,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Şimdi çakıyor ,Ula ne edeysun,DOAS,,,Aptal etti milleti,

6. Sokaklarda elektrikli araçlar hızla artmaya başladı.Dogus un satışı varmı? Eğer yoksa geç kalınmış olmuyor mu? Malum bu fiyatlarda 2/3 yılda bir değişecek araçlar değil..
     Alıntı Originally Posted by Kavakdibi Yazıyı Oku
    23 TL den beri lotumu arttırarak doas da devam ediyorum. İlk yazımı buraya yazayım dedim. Elektrikli araç sıfır bir pazar. Beklentim çok yüksek burada. Hayırlısı bakalım

Yatırım tavsiyesi değildir... Yatırım danışmanınızdan destek almadan burada yazan fikirlere göre işlem yapmayınız...
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Sokaklarda elektrikli araçlar hızla artmaya başladı.Dogus un satışı varmı? Eğer yoksa geç kalınmış olmuyor mu? Malum bu fiyatlarda 2/3 yılda bir değişecek araçlar değil..

Şirketin yatırımcı ilişkilerine sorduğumda 2024'te Türkiye'de satışa çıkacağını bildirmişlerdi. Siz de e-mail ile sorabilirsiniz. Takip ettiğimizi görsünler. Ayrıca, elektrikli şarj istasyonu hizmeti verecekler bu alanda.

8. Ford giderse giderim diyor sanki.gobegini o kesecekmis
     Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Bugün DOAS DOAS DOAS DOAS hareketli olabilir,bi tavan bekliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan,.

Sayfa 385/386 İlkİlk ... 285335375383384385386 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •