Sayfa 387/390 İlkİlk ... 287337377385386387388389 ... SonSon
Arama sonucu : 3114 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Mısır anlaşması var ve bu parayı orada kullanmayı planlıyorsa bunu kap haberinin bir yerine sıkıştıramaz mıydı? Orada kullanmak için satış yapılıyor ve bildirilmiyorsa yönetim manipülatif bir şey yapmış olmaz mı ortaklar

2.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Mısır anlaşması var ve bu parayı orada kullanmayı planlıyorsa bunu kap haberinin bir yerine sıkıştıramaz mıydı? Orada kullanmak için satış yapılıyor ve bildirilmiyorsa yönetim manipülatif bir şey yapmış olmaz mı ortaklar
    Holding satıyormuş, bu durumda hiç bir alakası yok tabi ki. Filler tepişir çimenler ezilir durumundan İbaretmiş. Birileri önden boşaltırken, biz de bugün döner yarın döner diye bakıp durduk anlaşılan.

3. DOAS - Doğuş Otomotiv

Bugün bu sreflilerin hissesi ile vedalaştım. Ahlaksızca hareketlerinin ardı arkası kesilmedi. İsterse 10 bine gitsin umrumda değil. BU ÜLKEYE AHLAKLI PATRONLAR LAZIM!…
    Son düzenleme : sanuss; 29-04-2024 saat: 22:48.

4. Doğuş Holding diye bir şey yok aslında. Doğuş Otomotiv = Doğuş Holding. Muhtemelen diğer grup şirketleri kar yazamıyor adam da sağmal inek gibi bunu sömürüyor. Yoksa yatırımcı dostu olduğundan bu kadar temettü dağıtmıyor.
    Neyse 2,5 ay önce civarı aldığım tüm lotları dün sattım. Ettiğim karın da yarısından fazlası gitti.
    Ne gariptir ki borsada yaptığım yatırımlarda en çok parayı hep finansalları yüksek şirketlerden kazandım.
    Aslında elimde uzun süre tutma niyetim vardı ama Alarko ve Doas beni soğuttu. Artık patron satışı yapan hisselere 1 lot bile yatırasım gelmiyor.

5. zerre kadar şerefin kaldıysa ki inanmıyorum ama onu da sana güvenen onca k. yatırımcı ??? öpsün....temettü ayağına soygun yaptılar...

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    İyi de bu holdingin kasasında hiç mi parası yok da dönüp dolaşıp doas yatırımcısını soyuyor? Yatırım yapacaksa DOAS mı yapıyor? Holding yapıyorsa versin cebinden. Ben bu keli hiç sevmiyorum ama hissenin geçmişi yüzünden tutacağım. Bileşik getiri ile uzun vadede anormal getiriler getiriyor.

ytd
    Merhabalar;
    Kuvvetle muhtemel Holding kredi borcunu ödemede zorlanıyor. Malum şu ortamda kredi faizleri çok yüksek. Kendi açısından çok zekice bir hamle yapıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Mısır anlaşması var ve bu parayı orada kullanmayı planlıyorsa bunu kap haberinin bir yerine sıkıştıramaz mıydı? Orada kullanmak için satış yapılıyor ve bildirilmiyorsa yönetim manipülatif bir şey yapmış olmaz mı ortaklar
    Kuralına uygun satış yapıyor. Kuvvetle muhtemel alıcısı da hazırdır. pek yakında devir teslim haberi düşer.

8. 1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla Göcek -Fethiye /Muğla'da DMS Göcek olarak faaliyetlerine başlamış olan Doğuş Marine Services (Doğuş Denizcilik Hizmetleri); hizmet alanını genişleterek 3. faaliyet birimini, şirketimizin markalar değer zinciri içinde yer alacak şekilde, 1 Haziran 2024 tarihinde DMarin Turgutreis Marina, Bodrum /Muğla'da "DMS Turgutreis" olarak hizmete açacaktır.

Hayırlı olsun.
    Yatı olan bizim marinaya uğrasın

Sayfa 387/390 İlkİlk ... 287337377385386387388389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •