Sayfa 241/389 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 3108 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Sn bozoklu ben net bişey söylemiyorum bilememde ama bu sayfada ve başka büyük sayfalarda patronların kağıdı yönlendirdiği haberi çıkıyor zaman zaman.Dusunun sermaye 220 milyon , yılsonu kar beklentisi 25 diyende var .22 milyar olsun.sermaye/,kar 100 katı..kağıt hala aşağı gitmeye çalışıyor.biz küçük yatirimcilarda ister istemez ne oluyor diyoruz.Ustelik isler iyi giderken.Neyse veririz 40/50 lotumuzu gideriz.Bundan gelecek hayırda başka yerden olsun
    Yarın kim öle kim kala.
     Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    sayın arif turgay eğer dediğiniz bi FERİT ŞAHENK BU HİSSEDE manipilasyon yapıp küçük yatırımcının rızkı ile oynuyorsa gerçekte o kişi bir fahişe çocuğundan genel ev çocuğundan farksızdır. koskoca niğdeli ferit şahenk böyle biri olamaz diye düşünüyorum ve inannamıyorum.herkim olursa olsun insan dürüst ne namuslu olmalı kendisine sövdürmemeli....
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Endeksin yüzde 2 artıda olduğu bugün hisse eksi 2 de. Daha ne kadar baskilayacaksiniz. Yazık.

3. Patron iskontolu mal satti kurumsala...
    Beklenen konuşulan kãr gelirse sene sonu HBK 100 liralarda olur.... 100 lira Kar eden / edecek olan hisseyi neden 260 a bırakdı?
    Ya da arka kapıdan operasyon mu yaptılar?

Gelmesi beklenen sermaye arttirimi öncesi vur abalıya topla malı yapıp sonra mı sürecekler acaba ? Nede olsa ballı kaymaklı HBK olacak.....diye sesli düşündüm bir ara....

Yatırım tavsiyesi degildir...

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4. BU KADAR KARLI BİR ŞİRKETİN BU FİYATLARDA OLMASI ÇOK ANORMAL Bİ DURUM.bizim bilmediğimiz pis bişeymi var ki.hisse başı 100 tl kar edecek birşirketin borsada dörtte bi fiyatında işlem görmesi akıl ve bilim dışı birşey.262 tlden kurumsal yatırımcıya peşkeş çekildi.bu FERİT ŞAHENK DENİLEN ADAM KAFADAN KONTAKMI Kİ PEŞKEŞ ÇEKSİN.

BENCE SATANDA ALANDA KENDİSİ.KENDİSİ ADINAKİRALIK AJANLARI ALDI.
    Son düzenleme : .bozoklu.; 04-09-2023 saat: 19:47.

5. Işlem hacmi acayip düşük.satıcıda yok alıcıda hayret.....

6.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    BU KADAR KARLI BİR ŞİRKETİN BU FİYATLARDA OLMASI ÇOK ANORMAL Bİ DURUM.bizim bilmediğimiz pis bişeymi var ki.hisse başı 100 tl kar edecek birşirketin borsada dörtte bi fiyatında işlem görmesi akıl ve bilim dışı birşey.262 tlden kurumsal yatırımcıya peşkeş çekildi.bu FERİT ŞAHENK DENİLEN ADAM KAFADAN KONTAKMI Kİ PEŞKEŞ ÇEKSİN.

BENCE SATANDA ALANDA KENDİSİ.KENDİSİ ADINAKİRALIK AJANLARI ALDI.
    Yaklaşık 10 TL ortalama ile aldığı hisseleri 262,5 TL’den sattı şirket. Doas için çok karlı iş oldu. Fırsat maliyetini de düşününce iskontolu Doas alan yabancı ve kurumsal yatırımcı zararda. 4 milyar TL para koydular ortaya, onlar düşünsün. Yaklaşık 10 milyar TL’lik 3. çeyrek net karı beklentisi ile hisse fiyatını yukarı çekmeyeceklerse kendileri bilir.

Not: 3. çeyrekte hem ortalama kur düşüktü hem de stok yapmak için kullanılan borç nedeniyle finansal gider net karı baskıladı. Bu stratejinin ödülü ise temmuzdaki tarihi yüksek satış ile alındı. Mealen 3. çeyrekte çok daha yüksek kar elde etmek için 2. Çeyrekte net kardan kısmen fedakarlık yapıldı.

7. Sayın meteor yıl sonu kar beklentiniz ve hedef fiyatınızı öğrenebilirmiyim? BENİM ÇOK AZ HİSSEM VAR .gariban emekliyim.

8. Beklenti büyük olunca ,tahtalarda budama çok oluyor..Verdim 50/60 lotumu .Bekliyorum 262/265 aralığında.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 241/389 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •