Sayfa 302/385 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon
Arama sonucu : 3077 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Onerinizi degerlendiremedik.Size hayirli olsun Sn Buraktepe
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Uzun vade lotlari tasimaya devam. Doas evladiyelik oldu. Gorunen koy klavuz istemez.

Bu arada gozden kacan kagitlar oluyor. Ornek Alcar gibi. Onlarada bekliyorum ikinizi. Arif ve Olimpik lafim ikinize. Bir iki kagitta kalmayin 10 15 havuz en guzeli.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fk 4 dedim 300 küsürden aldım hisseyi , temettü veriyor ne kadar düşebilir dedikçe buralara geldi. Yazıklar olsun

3. Bende fk 3 artık tepki verir dedim aldım, hala düşüyor

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 12 gündür kırmızı yakıyor, rekoru kaç acaba.

5.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Onerinizi degerlendiremedik.Size hayirli olsun Sn Buraktepe

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arif hocam hisse cok. Sen ne zaman istersen uygun oldugun zaman ozel den yaz. Yeni hareketlenecekler bir iki gireriz beraber.

Artik forumlarda nette canli yayinlar vs vs yapa yapa tanismadik kimse kalmadi gibi. Masallah bizimde yolumuz bir olup dogru soyledigimiz icin seven cok oluyor. Sagdan soldan yagiyor hisseler. Orta vade az miktarlarla yylgd alctl asgyo eupwr cvkmd dardl kcaer vs vs liste uzun denenebilir. Alcar tekrar 1000 1100 araligina gerilerse onda da yuklu girmekte sakinca gormuyorum.

Ytd

6. Satis rakamlari da kotu degildi ustune yuzde 5 geri cekildi, yine yapi kredi yatirim raporu da olumlu destekliyor ancak piyasa iki yonlu de abartmayi seviyor ne yazik ki, 2.87fk dan dayak yemeye devam ediyor sirket hisseleri

7. "Mevduat faizleri %65 olan bankalar varken ben artık borsadan bir şey beklemiyorum".
    TV'nin birinde bir ekonomisti dinledim, aynen bunları dedi, ben de her çıkışı bir çıkış olarak değerlendireceğim.
    Tabi çıkarsa...

8.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    "Mevduat faizleri %65 olan bankalar varken ben artık borsadan bir şey beklemiyorum".
    TV'nin birinde bir ekonomisti dinledim, aynen bunları dedi, ben de her çıkışı bir çıkış olarak değerlendireceğim.
    Tabi çıkarsa...
    Hangi banka olduğunu öğrensem iyi olurdu

Sayfa 302/385 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •