Sayfa 301/389 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351 ... SonSon
Arama sonucu : 3108 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Tamsel Yazıyı Oku
    Citi ve Deutsche de aynısını yapıyor bir aydır. Toplam 1.040.000 mal sattılar.
    iyi satmışlar ellerinde ne kadar kaldı acaba
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2. 350/400 arasi hedef fiyat veren vede rasyolarina gore cok daha yukarilarida gorme potansiyeli olan DOAS ne oldu sana? Yillik hedefi tutturmusun simdiden.Ozkaynaklarin devasa.Karlilik guzel...Seneye elektrikli gaziyla vede marka sadakati ile yine bol bol satarsin..Yoksa paralar fak fuk fonundamiydi

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yine 5.tur fırsatı mı veriyor acaba?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    350/400 arasi hedef fiyat veren vede rasyolarina gore cok daha yukarilarida gorme potansiyeli olan DOAS ne oldu sana? Yillik hedefi tutturmusun simdiden.Ozkaynaklarin devasa.Karlilik guzel...Seneye elektrikli gaziyla vede marka sadakati ile yine bol bol satarsin..Yoksa paralar fak fuk fonundamiydi

Eski tat tuz kalmadı,faiz icat oldu(yükseldi),mertlik bozuldu.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Uzun vade lotlari tasimaya devam. Doas evladiyelik oldu. Gorunen koy klavuz istemez.

Bu arada gozden kacan kagitlar oluyor. Ornek Alcar gibi. Onlarada bekliyorum ikinizi. Arif ve Olimpik lafim ikinize. Bir iki kagitta kalmayin 10 15 havuz en guzeli.

6. Tsk.ler Buraktepe bilgi icin.bende portfoyu %30a dusurdum 1ay 45gun mevduattayim.Dogus elektriklide gec kaldi gibi.Butun otomobil firmalari giris yapti.yollar Tesladan gecilmiyor.Ancak oyle bir mali yapi varki insan tofas ve doasa da bakmadan edemiyor...Pazartesi satislar aciklanir herhalde bir daha gozden gecirmek gerekir.Yok vergi yik enf.muhasebesi ,yok savas yabanci gelmiyor haberleri ile borsadan soguttular..Bide halka arzlar var ne idugu belirsiz..Sıkıntılı gunler..
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Uzun vade lotlari tasimaya devam. Doas evladiyelik oldu. Gorunen koy klavuz istemez.

Bu arada gozden kacan kagitlar oluyor. Ornek Alcar gibi. Onlarada bekliyorum ikinizi. Arif ve Olimpik lafim ikinize. Bir iki kagitta kalmayin 10 15 havuz en guzeli.

7. Kasım satışı:14856 ağır ticari hariç

8. Aylik satislar bana gore fena degil.Varmi yorum yapacak ortak?

Sayfa 301/389 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •