Sayfa 33/567 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. 33,28 güniçi zirveden bu yana alan -satanlar..

oyak oyak ....

2. Enigma, bilerek Oyak’tan satıp algıya oynuyor. Alıcılara göre durum değişmezse sağlam para girişi olmalı.

3. Çokta gaza gelmemek lazım
    nihayetinde ereğlide 130 milyon lot dağıtılan maldan henüz kalıcı olarak tek lot almadılar
    sadece yüklü trade ediyorlar
    3 ay önce dağıtılan 130 milyon lotun asgari yarısını toplamadan
    bunlar kalıcı harekete başlamaz diye düşünüyorum
    ha bizim hareketle falan işimiz yok amma olanlar varsa abandone olmasınlar
    Az insan çok huzur

4. Bence üstatlar ...olumlunun da çok farklı hikayesi var.

130 milyon malı ky filan almadı diye kesün düşünüyorum, okuma yazması sorunlu milletiz nerede temettü hissebni anlayarak alıp tutacak ky öyle bir topluluk sanmam ki 130 milyon lot alsın ...onu geçiniz..

Fonlar aldı o lotları hatta 1/3 filan garanti olsun diye kendi ceplerine almış da olabilirler onun tekniğini de bilen bilir...denediler yıldıramadılar..belki haftaya 3 tavan olacak 40 tl den o yüklü alan 30-32 tl maliyetli fonlar satıp uygun fiyata sanayi arayacak , ama mümkün değil ki bulsunlar !!! Alt bölgedeb 28 tl maliyeti olan fonlar ancak satabilirler 40 tl ye...))) ytd

Ne olacağını kimse kestiremez.
    Bankalarda yaşananların benzeri çeliklerde her zaman olabilir. Malı ky de değil küçük veya irili ufaklı fonlardan toplamalar için 36 tl geçilmeli diye düşünüyorum. Bunu denerlerse ortam müsait 3530 endeksi de 3660 taşırlar işlem de full tamamlanır.

Operasyonları yöneten ekiplerde 200 milyon mu 300 milyon lot mu var kimden ne geri alacaklar çok iyi hesap etmek şart ,
    50 tl önce satan adam başka hissede fırsat görürse satar bunu unutmayalım Bu hisseleri yok yere neden kim satsıj mantıksız ..
    Bu da sebeptir ki hisse ederine doğru sağlam adımlarla hareket edecek..

5. Metal 700 dolar kapısında, 690-710 arasında. iki ileri bir geri. 750 altında sipariş alamayız demeleri çok şeyi değiştirir. Ederini çok rahat bulur, karlılığı çok cabuk etkiler. OLur mu, ihtimal var, rusya çok istekli değil, ucuza mal vermek istmiyor, yükselesinde bununda etkisi var.

6. Kader midir nedir en ucuz sanayiler bizde ...bizim kardeş forumlarda..
    Froto isdemir ve eregli kardemir d ve sahol dışında bir tek gyo lar var uygun fiyatlı... yan tahtalarda belki ucuz hisse kalmıştır uygun fiyata %80 fiyatı yürür temettüsü ihya eder denilen hisse yok gibi..

borsa holding +çelik+ gyo+ enerji+ oto sanayi ile yürür bundan sonra...ytd

Kopacak ve alamayan poff diyecek sanki.

Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Birde bu temettü sabır işi , bizden akıl isteyenler trader olmuş, şunu aldım, şunu sattım şu kadar kar yazdım diyor. Sözde temettücüler. İsdemirin bize borcu var. Oyak uyuma kendine gel.

Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 33/567 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •